Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kapı kilidini açamamak

Kahve falında kapı kilidini açamamak iş hayatında ya da aile hayatında başı sıkıştığında yardımına koşup destek olacağına ve bu sayede aralarındaki arkadaşlığın ya da ahbaplığın daha da güçleneceğine, yakın bir akrabadan miras kalacak olan bir işin başına geçileceğine, sosyal çevreden arkadaş olunan bir kişi ile evlilik yolunda hayırlı bir adım atılacağına, çocuklarından yana istediği saygıyı, sevgiyi ve hürmeti göreceğine, heveslendiği işlerde muvaffak olacağına, sahip olduklarını başkaları ile de paylaşması sonucunda her zaman daha da bereketli bir hayat süreceğine, tartışmalı bir işe girileceğine, kazancın gittikçe azalacağına, geçimini daha rahat sağlayacağına, sıkıntılı ve üzüntülü zamanların sona ereceğine, bundan hayır göreceğine yorulur.

Kahve falında kapı kilidini açamamak gördüyseniz:

  • Olayların dışında kalmanız durumunda, olaylar sizin müdahalenize gerek kalmadan çözülebilir veya yok olup gidebilir.

Kahve falında kapı kilidi açtığını görmek sistemli bir şekilde işleyen bir projede yaşanacak bir aksilik yüzünden işlerin rayından çıkacağına, çok büyük girişimlerde bulunularak hem kazanç elde etmeye hem de işleri düzeltmeye çalışılacağına inanılır.

Kahve falında kapının kilidini açamamak ancak yaşanacak bazı mali krizler yüzünden yakın bir zamanda sıkıntıya düşeceğine ve zarara uğrayacağına, sevinç içinde karşılanacak ve kişinin ailesini de ilgilendirecek bir haber alınacağına inanılır.

Kahve falında kilitli kapıyı açtığını görmek hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde ulaşacağına, sevdiği bir kişi ile girdiği büyük bir çalışma içinde çok hayırlı kişiler tanıyacağına ve bu kişiler ile büyük işler gerçekleştireceğine, sürpriz ve olumlu olaylar yaşayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kapı kilidini açamamak fedakârlıklar yapacağına, gireceği işlerde başarının uzak olmayacağına işaret eder.

Kahve falında kilit açtığını görmek sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan yardımcı olunacağına, aile hayatının daha iyi bir hal alacağına, verilen sözlerin teker teker yerine getirileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kilidi açamamak maddi ve manevi açıdan çok zarar görüleceğine, işlerinin bollaşacağına alamet eder.

Kahve falında kilitli kapıyı açmaya çalışmak onları hoşnut edecek bir evlat olarak vazifelerini her daim tam olarak yerine getireceğine, bekar ise isteklerinin gerçekleşeceğine yorulur.

Kahve falında kapı kilidiyle uğraşmak rakiplerini geride bırakacağına, terfi edeceğine, darlıktan ferahlığa çıkılacağına, sorunların biteceğine inanılır.