Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında biriyle düğüne gitmek

Kahve falında biriyle düğüne gitmek hayatının yolunda gideceğine, insanlarla arasının iyi olacağına, iş için yapacağı projeleri tekrar tekrar düşünerek iş konusunda deneyim sahibi kişilere akıl danışarak daha iyi ve daha doğru çalışmalar ortaya koyacağına ve çok daha büyük kazançlar elde edeceğine, moralinin bozulacağına ve sinirlerinin de adeta bir yay gibi gerileceğine, mesleğinde saygınlığının ve zaferlerinin de artacağına, uzun bir süreden beri muzdarip olduğu hastalıktan kurtulacağına, çok büyük bir mutluluğa ereceğine, gireceği bir işte çok sevdiği bir kişi ile bir ortaklık kuracağına, yakın bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine ve rahat edip büyük mutluluklar kazanacağına, maddi ve manevi olarak zenginliğinin yerinde olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında biriyle düğüne gitmek gördüyseniz:

  • Başladığınız işleri bitirmeden yeni başlangıçlar yapmamanızda fayda var.

Kahve falında başkasının düğününe gitmek hayat içinde rahatsız zamanlar geçireceğine,  bu durumları atlatmak için tekin olmayan bazı kişiler ile muhatap olacağına, öyle durumların insanlar tarafından takdir edileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kendi düğününe gidememek yanında başkalarını da çalıştıracak kadar işlerin iyi gideceğine, arzuların gerçekleşeceğine işarettir.

Kahve falında tanımadığı birinin düğününe gitmek sosyo ekonomik durumunun iyileşeceğine, büyük sıkıntılar ile karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında tanıdık birinin düğününe gitmek sorunlarının çözüleceğine, moralsiz ve can sıkıcı günler geçireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında çalgısız düğüne gitmek fayda getirmeyecek kimselerle muhatap olunacağına, yaşamsal alanlarda her türlü güvenliğin sağlandığına, düşmanlardan uzak, huzurlu ve güzel bir geleceğe adım atılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sevgilisinin düğününe gitmek elindekileri kaybedeceğine, üzerine atılan kara bir lekeyle çok uzun süreler uğraşmak zorunda kalacağına işaret eder.

Kahve falında düğüne gideceğini görmek büyük miktarda ve helal kazanç elde edileceğine, çok iyi bir duruma geleceğine yorulur.

Kahve falında hazırlanıp düğüne gitmek kendisiyle ilgili olmayan işlerin kendisine mal edilmesine ve bu nedenle de çok gergin günler geçireceğine, mutlu olunacak ve rahat edilecek bir döneme girileceğine yorulur.