Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tığ işi görmek

Kahve falında tığ işi görmek toplum içindeki yerin değerleneceğine ve itibarın da artacağına, uzun süre boyunca kendisini işine adadığı için sorunlu bir hayat yaşayacağına, düşmanlardan ve rakiplerden kurtulmanın yollarının bulunacağına, yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına, hastalıklara şifa bulunacağına, yaşanan sıkıntılardan, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına ve dertlerinin bitmesiyle kuş gibi hafifleyeceğine, konuşmaz olacağına, başarılı bazı çalışmaların ardından çok istediği ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına, iş hayatı içinde sahip olunan prestijin artacağına, sevinç gözyaşları döküleceğine, rahatsızlık duyulan bir konuda beklenmedik bir haber alınmasıyla ferahlığa erileceğine, fal sahibinin kötü ve art niyetli kişilerle karşılaşacağına tabir olunur.

Kahve falında tığ işi gördüyseniz:

  • Size ilham veren kişilerle ilgili yeni buluşlar söz konusu olabilir.

Kahve falında tığ işi yapmak çok büyük problemler ile karşılaşılacağına, ortaklık kurulmuş olan biri ile aranın açılacağına, yaşanan maddi problemlerin artacağına ve üzücü durumlara düşüleceğine, isabetli kararlar vermeyişi nedeni ile maddi anlamda bir hayli zarara uğrayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında tığ işi görmek hayırlı ve güzel günler görüleceğine, atılan adımların büyük başarılar getireceğine ve uzun zamandan beri devam eden sorunların çözüm bulacağına, işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına işaret etmektedir.

Kahve falında tığ battığını görmek hayatının bir düzene kavuşacağına, gösterdiği çabaya ve azme rağmen uzun bir süre boyunca işlerinin çok kötü bir şekilde ilerleyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında tığ batırmak sevdiği kişiler ile sevinçli günler yaşayacağına, hayatının kötüye doğru gideceğine, kariyer planının altüst olacağına tabir olunur.

Kahve falında tığla örgü örmek toparlanmasının da uzun süreceğine, iş dünyasında hatırı sayılır bir itibara sahip olması nedeniyle sürekli yeni iş teklifleri alacağına alamet eder.

Kahve falında tığın kırıldığını görmek gönül hoşluğu içinde olacağına ve esenlik bulacağına, yüreğine su serpecek çok sevinçli haberler alacağına, güzel sözler işiteceğine, borçlarının azalacağına, yükünün hafifleyeceğine işaret eder.

Kahve falında dantel tığı görmek üzüntüden ve gözyaşından uzak duracağına, evlatlarının hayırlı olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında tığ bulmak sağlıklı ve rahat bir ömür sürüleceğine, kalıcı işler yaparak, hem toplum hayatına katkılarda bulunacağına işarettir.