Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kıyamete hazırlanmak

Kahve falında kıyamete hazırlanmak fal sahibinin de şölen tadında günler yaşayacağına, ancak tüm bu gelişmeler yaşanırken fal sahibinin çok mutlu olacağı, iş hayatında başına gelen kötü olaylardan kendisini kurtarabileceği bir durumla karşı karşıya kalacağına, ters giden işlerin edilecek dualar sayesinde yoluna gireceğine, mutlu ve huzurlu olacağına, maddi olarak çok ileri düzeye geleceğine, kariyerinde şimdiye kadar hiç yapamadığı kadar büyük bir sıçrama yapacağına, bu sıçrama sayesinde iş kapılarının kendisine tamamen açılacağına, yakın bir zamanda kendi işini kurmak için harekete geçeceğine, her birine ayrı ayrı teşekkür edeceğine ve çok büyük bir mutluluk ve huzur ortamı sağlayıp iş hayatında daha başarılı olunmasına çalışacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edileceğine işarettir.

Kahve falında kıyamete hazırlanmak gördüyseniz:

  • Kendinizi bazı alevlenmiş konuların tam ortasında bulabilirsiniz.

Kahve falında kıyamete hazırlanmak yapılan yardımların karşılığının kısa zaman içinde alınacağına, ona dört elle gönülden bağlanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kıyamet koptuğunu sanmak dertlerinin dermanına, problemlerinin de çözümüne kavuşacağına, sorunlarla ve sıkıntılarla başlayan bir projenin gittikçe daha iyi bir duruma geleceğine, herhangi bir problemle karşılaşmayacağına inanılır.

Kahve falında kıyamet koparken dua etmek bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına, maddi açıdan çok büyük gelir kaynağı olacağına işaret eder.

Kahve falında kıyamet koparken namaz kılmak kazancın arttırılacağına, evli kişiler için ise, mutlu bir yuvaya sahip olacağına işarettir.

Kahve falında kıyamet yaklaştığını görmek tüm umutlarını, neşesini ve huzurunu yitireceğine, aile hayatında ve iş hayatında çok büyük zorluklar yaşanacağına, belki ölümler görüleceğine işarettir.

Kahve falında kıyamet kopuyor görmek tabiri caizse insanların gözünde büyüdükçe büyüyeceğine, büyük maddi ve manevi zararlara sebep olacağına alamet eder.

Kahve falında kıyametin kopmaya başladığını görmek ardından işle ilgili olarak kurulan hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine, verilen bir sözden ötürü yaşanan tatsızlığın tatlıya bağlanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kıyamet saatini görmek yardıma muhtaç insanların yardıma kavuşacağına, açların doyacağına, yetimlerin ve öksüzlerin güleceğine, iş ile ilgili tecrübeli kişi ya da kişiler ile oturup fikir alışverişinde bulunacağına, çok detaylı bir şekilde kazanacağı ve kaybedebileceği şeyleri ortaya koyacağına ve bu şekilde işe girip girmeme kararı vereceğine alamet eder.