Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sevdiğinin babasıyla konuşmak

Kahve falında sevdiğinin babasıyla konuşmak yakın bir zaman içinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, ihtiyaçlarını da gideremez duruma geleceğine, rahat, huzurlu ve lüks bir hayat yaşayacağına, çok rahat ve hayırlı işlere gireceğine, işlerinde hep üstün başarılar elde edeceğine, sevdiği kişiler ile arasını bozan insanlara hadlerini bildireceğine ve yaşadığı sıkıntıları yavaş yavaş ortadan kaldıracağına, çok büyük ve anlamlı çalışmalara imza atacağına, olumlu birçok adım atılmasına vesile olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında sevdiğinin babasıyla konuşmak gördüyseniz:

  • İş birlikleri yoluyla büyüyebilir, sevgilinizle ilişkilerinizde fikir çatışmalarına dayalı bir gelişim yaşayabilir veya fazlasıyla birbirinizin üzerine düşebilirsiniz.

Kahve falında sevdiğinin babasıyla konuşmak çok kazançlı yeni projeler ortaya koyacağına, hayırlı terfiler alınacağına yorulur.

Kahve falında sevdiği kızın babasıyla konuşmak sevdiği kişiler ile çok hayırlı zamanlar geçireceğine, iş hayatında herhangi bir zarar görmeden çok büyük ve başarılı işlere imza atacağına, tartışma yaşadığı kişilerle arasını düzelteceğine, sıkıntı getiren bir durumu düzelteceğine, işleriyle ilgili çok başarılı kararlar vereceğine, cebine giren paranın miktarının günden güne artacağına delalet eder.

Kahve falında eski sevgilinin babasıyla konuşmak deyim yerindeyse zirveye çıkartacak adımlar atacağına, hanesi içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine, yeteri kadar sağlıklı ve rahat olacak aşamaya yakın bir zamanda geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ölen babasıyla konuşmak yaşanan para sıkıntılarının son bulacağına, maddi açıdan dibe vurulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ölmüş babanızla konuşmak gururlu bir hayat süreceğine, rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine ve evlat sahibi olacağına rivayet eder.

Kahve falında telefonda babayla konuşmak kulağa küpe olacak nasihatler alınacağına, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kısa bir zaman içinde kurtulacağına rivayet eder.

Kahve falında ölmüş olan babayla konuşmak büyük bir zenginliğe ve üne kavuşulacağına, sıkıntıların ve sorunların ortadan kaldırılacağına, yapılan hataların kısa sürede telafi edileceğine, çevresindekilere karşı vefasızlık edeceğine yorulur.

Kahve falında babayla telefonda konuşmak kazancının yerine gelmesine, sağlık sorunları ile dolu bir dönem geçirileceğine delalettir.