Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında okulda uyumak

Kahve falında okulda uyumak aldığı dualar sayesinde işlerinin açılacağına, başına uğursuz olayların geleceğine, düzeninin bozulacağına, sevmeye ve saygı duymaya başlayacağına, çektiği yokluğun unutulacağına, rızkının genişleyeceğine ve sıkıntılarının son bulacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı zamanlar geçireceğine, endişe ettiği bazı konuların yakın zamanda çözüme kavuşacağına, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına, hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine alamet eder.

Kahve falında okulda uyumak gördüyseniz:

  • Yükselmeniz için bazı arkadaşlarınızın yardımına ihtiyacınız var.

Kahve falında okulda uyumak edepli olmak ve adap bilmek konularında kişilere hocalık edeceğine, hayırlı kararlar verileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında maymunla uyumak alacağı bazı haberler ile sorunlarından hızlı bir şekilde kurtulacağına, el attığı işlerde çok büyük başarılar kazanacağına, çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok ses getiren biri olacağına ve rahat ereceğine, çözümsüz hale gelmiş sorunlara çare bulunacağına, gözyaşının dineceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yatıp uyumak herkese yardım etmek suretiyle bolca dua alınacağına, rahmetin ve Allah’ın lütuflarının yağacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında uyuduğu görmek işle ilgili olarak ummadığı bazı sıkıntıların ortaya çıkacağına, kurtuluşa kavuşacağına alamet eder.

Kahve falında kocasıyla uyuduğunu görmek hediyeler ve elbiseler alınacağına, yaşayacağı aile saadetinin de bir ömür süreceğine işaret eder.

Kahve falında denizde uyuduğunu görmek gerek maddi gerek manevi anlamda zarara ve ziyana uğrayacağına, hayallerinin yıkılacağı sözler işiteceğine, ahlakından vazgeçmeyeceğine delalettir.

Kahve falında namazda uyuduğunu görmek toplum tarafından el üstünde tutulacağına, herkes tarafından iyi anılan biri konumuna geleceğine, hayırlı bir haber alınacağına işarettir.

Kahve falında birisiyle beraber uyumak maddi olanaklarının sınırsız olması sayesinde hiçbir eksiğinin kalmayacağına, kazancını büyük miktarda arttıracağına yorulmaktadır.