Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çilek yemek

Kahve falında çilek yemek ilerleyeceğine, gelişeceğine, hayırlı rızık, kazanç ve şifa kapılarına ulaşacağına, ekmeğinin ve gelirinin kesileceğine, tatsız durumlar yaşanacağına, büyük bir istek ve sevinçle girdiği işten büyük bir zarara uğrayarak çıkacağına ve iş ile ilgili olarak hayal ettiği herşeyin suya düşeceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, iflas edeceğine, sevilen arkadaşlar ile aranın açılacağına, görecekleri ve öğrenecekleri karşısında da çok rahatsız ve huzursuz olacağına, daha rahat bir nefes alacağına delalet etmektedir.

Kahve falında çilek yemek gördüyseniz:

  • İdeal eşle ilgili düşüncelerinizi bir kez daha gözden geçirin.

Kahve falında kuru çilek yemek alacağı birçok desteğe ve vereceği kararlara rağmen bir türlü kendisini toparlayamayacağına ve gittikçe daha kötü bir duruma düşeceğine, sorunların ortadan kalkacağına ve uzun bir zamandan beri görülmemiş kadar büyük kazanç elde edileceğine rivayet eder.

Kahve falında olgun çilek yemek sağlığının yakın zaman içinde bağışıklığının düşmesi sonucu bozulacağına, iş hayatına destek veren kişilerin desteklerini çekeceklerine, bu yüzden eldeki bir işte zarara düşüleceğine, anne ya da babanın bir sağlık sorunu ile uğraşmak zorunda kalacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında çilek yemek bozulan işlerin tekrar yoluna gireceğine, bazı durumlarda da ağırdan alması nedeniyle önemli fırsatları kaçıracağına delalettir.

Kahve falında çilek ve dut yemek sevdiği kişiler ile birlikte hayırlı kazançlar elde edeceği projeler ortaya koyacağına, büyük üzüntülere sebep olacak ve hiçbir şekilde hayır getirmeyecek bir ilişkiye başlanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ağaçtan çilek yemek gönlünüzdeki boşluğu dolduracak biri çıkacağına, korkuların ve kaygıların yakın zamanda ortadan kalkacağına alamet eder.

Kahve falında çilek ve kiraz yemek sorunların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, çözümlere ve şifaya da kavuşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında dalından koparıp çilek yemek daha doğru hamleler yapıp daha iyi sonuçlar alacağına, büyük bir maddi kayba uğranacağına işaret eder.

Kahve falında çilek yemek toplamak zorluklarla geçen bir dönemin kısa süre içinde atlatılacağına, yaşamınızın büsbütün farklılaşacağına rivayet eder.