Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında delik görmek

Kahve falında delik görmek fal sahibinin sürpriz olaylarla karşılaşacağına, üstün başarılar ve büyük zaferler elde edeceğine, hasta olanın da iyileşeceğine, bozulan işlerin tekrar yoluna gireceğine, olmayacağına kanaat getirdiği için varlığını dahi unuttuğu konuların yeniden gündeme getirileceğine, işlerinin de hal yoluna gireceğine, bir sebeple yataklara düşeceğine, kendisini çok büyük bir boşluğun içinde bulacağına, sorunlarının her geçen gün daha da artacağına, başını ağrıtacak olaylar yaşayacağına ve keyfinin kaçacağı bir döneme gireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında delik gördüyseniz:

  • Bazı konularda uzlaşma sağlanmasının zorluğu yıpratıcı olsa da, asla bir yol bulmaktan vazgeçmemelisiniz.

Kahve falında evin duvarında delik görmek kısmetlerinin de bahtının da açık olacağına, attığı her adımla çok daha fazla kazanç elde edeceğine delalettir.

Kahve falında alnında delik görmek yaşam kalitesinin ve sahip olduğu imkânların artacağına, onun iyiliği ve güzel huyları karşısında kendisine adeta sırılsıklam âşık olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında delik duvar görmek çıkılacak bir seyahatin ardındna yakın bir arkadaşla birlikte bir çalışma yapılacağına ve çok ses getireceğine, eğer sıkıntıları varsa bunlardan kurtulacağına rivayet eder.

Kahve falında pantolonu delik görmek maddi açıdan büyük zarara uğranılacağına, sağlık problemleri yaşamayacağına delalet eder.

Kahve falında delik tencere görmek edepli olmak ve adap bilmek konularında kişilere hocalık edeceğine, hayırlı bir iş kapısının açılacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine alamet eder.

Kahve falında fare deliğini kapatmak kötü durumların ve sıkıntıların geride kalacağına, isteklerinin, özlemlerinin ve arzularının gerçekleşeceğine rivayet eder.

Kahve falında delik kova görmek uzun zaman önce yapılmış olan bir ortaklığın büyük sorunlar yaratacağına, ihtiyaçlarının ve eksiklerinin artacağına delalettir.

Kahve falında delik balon görmek bunun da kendisi için hayırlı olacağına ve ona mutluluk getireceğine, yakın akrabadan gelecek habere işaret eder.