Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bilgisa görmek

Kahve falında bilgisa görmek hayırlı ameller işleyerek her geçen gün sevaplarına bir yenisini katacağına, yapılan işte geriye düşüleceğine, yapılan hataların tekrarlanmaması için bazı kişilerin fikirlerine başvurulacağına, bütün kaynaklarını kullanarak sıkıntıları ortadan kaldırmaya çalışacağına, çeşitli projeler ortaya koyacağına, buna rağmen iş hayatı ile ilgili bazı sorunlar ile çok büyük bir savaş vereceğine, yeni kapılar açılacağına ve uzun sürecek bir birlikteliğe girileceğine, sevdiklerinden ayrı geçirdiği bir dakikanın bile kendisine azap vereceğine, ayrılığın sandığından da uzun olacağına, eğitimlerinin iyi olacağına, sevilmeyen bir erkek arkadaş ise onun hakkında kötü haberler duyulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında bilgisa gördüyseniz:

  • Belli konularda harekete geçmekten, belli gruplara katılmaktan ya da kendinizi açıkça ifade etmekten çekinmemelisiniz.

Kahve falında bilgi vermek yüzün güleceğine ve böylece moral bulacağına, meslek hayatında ilerleme ve gelişme göstereceğine alamet etmektedir.

Kahve falında bilgi yarışmasına girmek ancak eldeki bazı şeyleri kaybettikten ya da onlardan kısa bir süre ayrı kaldıktan sonra kıymetinin anlaşılacağına, dolandırılacağına rivayet eder.

Kahve falında bilgi yarışmasından para kazanmak rahatsızlık veren kişilerin uzaklaştırılacağına, mutlu günler göreceğine, hayırlı ve sevinçli haberler alacağına delalet eder.

Kahve falında bilgi öğrenmek çok uğraş vereceğine ve en sonunda durumları düzeltip büyük bir kazanca sahip olacağına, bir aile büyüğü ile ilgili üzücü bir haber alınacağına, ekonomik olarak zarar getirecek bir işe girileceğine alamet eder.

Kahve falında bilgisa görmek hayırlı haberler alarak çok kısa zamanda rahata erileceğine, ziraat ve harmandan fayda görmeye delalettir.

Kahve falında bilgi yarışması görmek ilim irfan sahibi insanların fikirleri ve önerilerine kulak vereceğine, aldığı haberler sayesinde çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında bilgi almak yapması gereken şeyleri oturup karar vermesi ve bir plan yapması gerektiğine eğer bu şekilde hareket ederse içinde bulunduğu durumdan rahatlıkla kurtulacağına, çok yorulduğuna ve yapacağı şeyler sayesinde hayatında çok büyük değişiklikler olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında birinden bilgi almak aile bireylerinin birbirine kenetleneceğine, ancak bu kararın ardından bazı sorunlar yaşanacağına işarettir.