Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında helva görmek

Kahve falında helva görmek çok kısmetsiz ve şanssız bir dönem geçireceğine, sabredip içine attıklarını yüksek sesle söylemeye karar vereceğine, ona özlemle sarılacağına, tüm özlemini gidereceğine, amaçlarına ve hedeflerine ulaşacağına, çocuklarının geleceğini daha rahat hale getireceğine, çok hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, sağlığının, işlerinin ve düzeninin bozulacağına, iyi halinin kalmayacağına, kazancındaki ve evindeki bereketin eksileceğine, maneviyatının çökeceğine rivayet eder.

Kahve falında helva gördüyseniz:

  • Evinizde olumlu değişiklikler yapmalısınız.

Kahve falında kudret helvası görmek özellikle kişiyi mirastan mahrum bırakmak adına bazı çalışmalar ve kumpaslar içine girileceğine, aile hayatında çok iyi olaylar ile karşı karşıya kalacağına tabir olunur.

Kahve falında helva satmak hemen ardından yeni bir kararla birlikte işlerin yoluna gireceğine, rahat ettiği bir dönemde başına gelecek bazı kötü olaylardan ötürü canını sıkan durumlar ile karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında birinin helva yaptığını görmek bir sebeple aile bireyleri ile tartışılacağına, geleceğinin başarılar ve zaferlerle geçeceğine, kazancının her geçen gün artacağına işarettir.

Kahve falında ölen kişinin helvasını yemek mali gücünü yitireceğine, çok çalışıp çabalama sonucunda istediğiniz hayata kavuşacağınıza delalet etmektedir.

Kahve falında helva basmak iş hayatında parlak bir döneme girildiğine, sıkıntılı zamanların geride kalacağına delalet eder.

Kahve falında peynir helvası görmek sevdiği kişilere bu dönem içinde çok büyük yardımlarda bulunacağına, güzel günler geçireceğine, belki de hayatının aşkını bulacağına işaret eder.

Kahve falında çekme helva görmek çok büyük bir mutluluğa ereceğine, gireceği bir işte çok sevdiği bir kişi ile bir ortaklık kuracağına, bazı ortaklıklar kuracağına alamet etmektedir.

Kahve falında tatlı helva yemek iş hayatı içinde zor zamanlar geçirileceğine, yanlıştan uzak durarak, her zaman doğru olanın peşinden gidileceğine alamet eder.