Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tavuk gübresi görmek

Kahve falında tavuk gübresi görmek zevke sefaya ve eğlenceye dalacağına, dünya mallarına karşı hırslanacağına bu yüzden de inancından ödün vererek yanlışlara düşeceğine, hastalıkların yakınına uğramayacağına, zorlu bir işe girdiği ortağı ile beraber büyük rahat ereceğine, sevgisini, saygısını kendisinden eksik etmeyeceğine, dinde ve ahlakta olgun ve güzel olacağına, eski ahbaplarıyla da muhabbetini ilerleteceğine, çok büyük bir saygınlığa ve başarıya kavuşacağına, sevdikleri ile arasına nifak ve ayrılık gireceğine, bir sebeple ailesi içinde tartışmaların yaşanacağına işaret eder.

Kahve falında tavuk gübresi gördüyseniz:

  • Ortaya çıkan zorluklara bir an önce müdahale edilmesi gerekebilir.

Kahve falında tavuk gübresi görmek kazancın daha da artacağına, uzun bir zamandan beri emek verilen bir işte usta olunacağına, kaçırılan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, rahata kavuşacağına ve keyfini süreceğine delalettir.

Kahve falında ahırda hayvan gübresi görmek pek çok hayır duası alacağı için işlerinin de daima yolunda gideceğine, sevdiği kişilerle hayal ettiği bir işi gerçekleştireceğine işaret eder.

Kahve falında hayvan gübresi temizlemek yeni bir iş için deneyim edinme hevesine kapılacağına, sağlık dolu ve güzel günler geçirileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında gübresi görmek bazı sorunlar ile karşılaşacağına, yediğinin önünde yemediğinin arkasında olacağına tabir olunur.

Kahve falında köpek gübresi görmek zahmetli bir işin alınacak yardımlar sayesinde kolayca nihayete erdirileceğine ve sevinçli haberler alınacağına, ahiret inancına göre yaşanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kuru gübre görmek sağlık sorunlarından muzdarip olunacağına, geçim derdi çekeceğine ve maddi anlamda ciddi bir güç kaybı yaşayacağına inanılır.

Kahve falında buğdaya gübre atmak isteklerini ve arzularını yerine getireceğine, artık kötü günler yaşamayacağına, yaşama sevincini ve güzel günlere olan inancını yitireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında gübre süpürmek kısmetli bir yıl geçirileceğine, idealist kimse olacağına, hayallerinin peşinden koşmaktan yorulmayacağına ve bu yolda karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerinde de kendisini yıldırmasına izin vermeyeceğine işarettir.