Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tatlı yaptırmak

Kahve falında tatlı yaptırmak önceliklerin ve ayrıcalıkların hükmedeceğine, ün sahibi birisi olunacağına, kırgınlıkların kısa süre içinde biteceğine, aileyi kötüleyeceklerine, aile bireyleri hakkında dedikodular çıkaracaklarına,  zor zamanlar geçirmelerine sebep olacaklarına ve çok büyük tartışmaların ve kavgaların yaşanacağına, gelecek olumsuz bir habere veya işlerin ters gitmesine, borçların artacağına, olaylara daha mantıklı ve sağduyulu yaklaşacağına bu sayede başarıya ve sonuca çok daha kısa yoldan giderek hem zaman kazanacağına hem de huzuru yakalamanın yolunu keşfedeceğine, çok daha büyük işlere gireceğine, kişinin çevresinde zenginliği ile nam salacağına, büyük bir başarı göstereceği bazı çalışmalar gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında tatlı yaptırmak gördüyseniz:

  • Tartışmalı ortamlarda bulunmak sizi yalnızlaştırabilir veya ilerlemenizi engelleyebilir.

Kahve falında fındıklı tatlı yemek hayatına lüksün ve konforun hâkim olacağına, geçim derdinin ömrünün sonuna kadar biteceğine, geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, sağlığının ve keyfinin yerinde olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında arkadaşına tatlı vermek zararların günden güne artacağına, bugüne değin fark edilmeyen yanlarını ortaya çıkararak pek çok kişiyi kendisine hayran bırakarak şaşırtacağına yorulmaktadır.

Kahve falında tatlı soğan yemek maddi olarak çok zarara uğradığı bir sırada hiç beklemediği bir yerden çok büyük bir kazanç elde ede edeceğine, kendine olan öz güvenini arttıracak kadar büyük ve değerli işler yapacağına işaret etmektedir.

Kahve falında tepsi içinde tatlı görmek kendisini iyi hissetmeyeceğine, bu nedenle başarısının, enerjisinin ve verimliliğinin düşeceğine bu durumun çalışma hayatına olumsuz şekilde yansıyacağına, asosyal bir insan haline geleceğine işarettir.

Kahve falında tatlı birşey içmek aranın bozuk olduğu bir arkadaşla oturulup konuşulacağına ve aradaki buzların kısa süre içinde eriyeceğine, rızkının genişleyeceğine ve böylece hem ağız tadının, keyfinin hem de sağlığının yerinde olacağına işaret eder.

Kahve falında tatlı incir yemek eğitim aldığı branşa ve yeteneklerine göre bir işe gireceğine, her işin üstesinden rahatlıkla gelebileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında etimek tatlısı yemek hem de yeni mülkler satın alacağına, gönlünü Allah sevgisi ile dolduracağına, herhangi bir sıkıntı yaşadığında bunu dua ile çözeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında birisiyle tatlı yemek hanesine giren gelirin önemli oranda artacağına, hayatındaki bazı kötü ve hayırsız kişiler yüzünden sorunlu durumlar yaşayacağına yorulmaktadır.