Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında arkadaşını mini etekle görmek

Kahve falında arkadaşını mini etekle görmek hayatı içinde ister istemez bazı kritik durumlar ile karşılaşacağına, sorunların gelen kazançla birlikte sona ereceğine, tahmin edilenden daha çok kazanç elde edileceğine, zorlu çalışmaların yakın zaman içinde biteceğine, dertlerin, sıkıntıların, tasaların ve sorunların çözüm bulacağına, sıkıntılarını büyük oranda atlatacağına, epey zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye kavuşacağına, aile hayatının ve uğradığı zararların düzeleceğine, yapılan hatalardan ders çıkarılacağına, karamsar olacağına, maddi ve manevi açıdan büyük sorunlar ile karşılaşılacağına, düşünülen bazı projelerin hayır getirecek şekilde ilerleyeceğine, ferahlığa çıkılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında arkadaşını mini etekle gördüyseniz:

  • Maddi konularda küçük bir şansı yakalayabilirsiniz.

Kahve falında arkadaşını mini etekle görmek yapılan işler sayesinde çok büyük paralar kazanacağına, zayıflayacağına yorulur.

Kahve falında yeşil mini etek giymek büyük fırsatlar ile işinde yükseleceğine, içindeki tüm sıkıntılardan kurtulup hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve bir ömür boyu mutlu ve huzurlu yaşayacağına, hiç beklemediği bir ihanet ile karşılaşacağına, elinde bulunan küçük bir miktar paranın eriyip gideceğine işaret eder.

Kahve falında siyah mini etek giymek canının derdine düşeceğine, güleceğine, keyifleneceğine ve neşeli olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kırmızı mini etek giymek uzun zamandan beri kafasında kurduğu projelerin gerçekleştirilemeyeceğine, uzak bir yerden kötü haberler geleceğine, bu yüzden aile hayatında çok büyük bir üzüntü yaşanacağına, zorluk ve zahmete düşeceğine işarettir.

Kahve falında beyaz mini etek görmek yüz güldürecek sonuçlara ulaşılacağına, geçim derdi çekmeyeceğine, nimet bolluğu yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında kendini mini etekle görmek yaşanacak bir gönül ilişkisi sayesinde çok büyük bir mutluluğa kavuşulacağına, başarılarının ardı arkasının kesilmeyeceğine, verdiği sözleri yerine getireceğine, kendi işine sahip olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında mavi mini etek görmek iş hayatında ve aile hayatında çok iyi günler göreceğine, bazı operasyonlar geçireceğine, bazı ilaçlar ve tedavi yöntemlerinin kullanılacağına işaret eder.

Kahve falında başkasının mini etek giydiğini görmek çok hayırlı ve güzel olayların göbeğine düşeceğine, iş hayatında makam sahibi olunacağına rivayet eder.