Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında hücre görmek

Kahve falında hücre görmek sorunların gelen kazançla birlikte sona ereceğine, insanlar arasındaki saygınlığını kaybedeceğine, diğer aile bireylerinin de işe katılacağına, bunun da kendisine tabiri caizse çok pahalıya patlayacağına, ruhunun ve bedeninin şifa bulacağına, kendisine dert ettiği şeyleri atlatmayı ve unutmayı bileceğine, sevdiği bir kişi ile çok farklı ve güzel bir çalışmaya imza atacağına, hem bedenen hem de ruhen şifa bulacağına, alınacak olan başarılar sayesinde çok saygı duyulacağına işarettir.

Kahve falında hücre gördüyseniz:

  • Hoşunuza giden bazı şeyler almanız ya da dostlarınıza bazı ikramlarda bulunmanız veya misafir ağırlamanız olasıdır.

Kahve falında hücreye kapatılmak yaşanan sıkıntıların günden güne daha da artacağına ve haneden bir ayrılığın gerçekleşeceğine, ancak dişini sıkıp dayanması sayesinde çok büyük bazı kazançlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında insan hücresi görmek yanlış giden işlerin düzeltileceğine, yapılan hataların telafi edileceğine, büyük bir ortaklık yapılacağına, ele geçen kazancın bu sayede çok artacağına yorulmaktadır.

Kahve falında hücrede olduğunu görmek edilen duaların tutacağına, şanssızlığın ve kısmetsizliğin aşılacağına alamet eder.

Kahve falında hücrede olmak verdiği emeklerin boşa gideceğine, sorun yaratan olayların çözüme kavuşacağına işaret eder.

Kahve falında hücre görmek çok büyük zararlar ile karşılaşacağına, bu sorunlarından dolayı büyük ruhsal sorunlar yaşayacağına, bu durumlardan ailesinin de çok etkileneceğine, kişinin bazı değişiklikler yapmak suretiyle kazancını farklı yollardan elde edeceğine, çalışan sayısını artırarak, hem verimi yükselteceğine, hem de başka insanlara ekmek kapısı aralayacağına yorulur.

Kahve falında kendini hücrede görmek fal sahibinin yalnızlaşacağına, kazanacağı paralar sayesinde aile hayatında yaşanan tartışmaların sona ereceğine tabir olunur.

Kahve falında kanser hücresi görmek aile bireyleri ile birlikte bir yola çıkılacağına, sevilen kişiler ile güzel günler geçirileceğine tabir olunur.