Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yüksek bir yere çıkmak

Kahve falında yüksek bir yere çıkmak yapılan işte büyük başarı sağlanacağına, işinde verimsiz olacağına, özel hayatında sessizleşeceğine, sevdiği kişiler ile çok hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine, eline geçen bütün sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına, sıkıntıların ve sorunların sevilen kişilerden gelecek destekler sayesinde çözüm bulacağına, ruhen çok büyük bir gelişme yaşayacağına, aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine, hiç beklemediği bir ihanet ile karşılaşacağına, elinde bulunan küçük bir miktar paranın eriyip gideceğine, hem rahat bir hayata kavuşacağına, sevdiği kişiler ile sürekli vakit geçireceğine, çok hayırlı işlere gireceğine bu sayede büyük miktarda para kazanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yüksek bir yere çıkmak gördüyseniz:

  • Olaylara olumlu yaklaşmanız durumunda gelişmeler sizin yararınıza sonuçlar doğurabilir.

Kahve falında yüksek yerlere çıkmak çok zor zamanlar geçirip büyük sıkıntılar çekeceğine ve bir daha kendisini toparlayacak gücü ve desteği bulamayacağına, aile bireylerinin mutlu olacağına, refah içinde bir hayat yaşanacağına ve kardeşler arasındaki sorunların çözüleceğine işarettir.

Kahve falında yüksek bir yere çıkmak yaşadığı çok büyük ve üzücü olayların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, sorunların ve sıkıntıların son bulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yüksek yere çıkmak tanıdığı kişinin meslek ve işine, görüş ve düşüncesine uymaya, bazı kişilere karşı sesini yükselteceğine tabir olunur.

Kahve falında arabayla yüksek yere çıkmak ummadığınız yerlerden maddi ve manevi destek görmeye, aile hayatı içinde çok büyük tartışmalar ve sorunlar yaşayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında arabayla yüksek bir yere çıkmak ömür boyu yaşayacağı bir pişmanlığa ve arzu ettiği mutluluğa kavuşamayacağına, yakın bir arkadaşın vesile olduğu bir ilişkinin evlilikle noktalanacağına, Allah rızası için bazı büyük yardımlarda bulunulacağına ve yapılan bir iş başvurusunun çok kısa bir zaman içinde olumlu sonuç vereceğine rivayet eder.

Kahve falında çok yüksek bir yere çıkmak parasal olarak iyi bir mevkiye kavuşulacağına, gerek kısa gerek uzun vadede çok iyi işler yapılacağına ve aile bireylerinin birlikte hareket etmesi sayesinde güzel günler göreceğine, bolluk ve bereketin haneyi terkedeceğine, rahatın kaçacağına tabir olunur.

Kahve falında çok yüksek yere çıkmak plan ve projelerinin kendisi için hayır getireceğine, bu sayede de elinin bollaşacağına, attığı her adımın kendisine hayır getireceğine, kazalardan, belalardan korunacağına alamet eder.

Kahve falında en yüksek yere çıkmak sorunlarını çözmelerinde ve iş konusunda destek olacağına, elindeki imkânları seferber edeceğine, içinin rahatlayacağına, sabrının sonunda gönül hoşluğuna ulaşacağına, yaşamının da düzene gireceğine tabir olunur.