Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında timsah görmek

Kahve falında timsah görmek gelecekle ilgili olarak verilecek kararların hayat içerisinde çok büyük bir etki yaratacağına, mevki ve makam sahibi kişiler ile kurulacak olan dostluk sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, yoksul ve muhtaç insanların hakkına göz dikeceğine ve tüyü bitmemiş yetimin hakkına el uzatıp haram yemekten utanmayacağına, uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine, gittikçe azalan işlerin ve kazancın günden güne daha da artacağına, zamanının çoğunu kendisi için çok değerli olan ailesine ayıracağına ve rahata edeceği bir döneme gireceğine, iş hayatının ve maddi durumunun daha iyi bir hal alacağına, kısmetinin açılacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanacağına, sahip olduğu yetenekler ve beceriler sayesinde iş dünyasında çok iyi bir yer edineceğine, kazancının, başarısının ve mutluluğunun artacağına, sıkıntılı ve zor durumlardan kurtuluşa erileceğine alamet eder.

Kahve falında timsah gördüyseniz:

  • Kişisel gelişim çalışmaları iltifatlara neden olabilir.

Kahve falında timsah olmak aile hayatının daha iyi bir hal alacağına, verilen sözlerin teker teker yerine getirileceğine, maddi imkânların günden güne artması sayesinde hayır getirecek yollara girileceğine, elde bulunan fırsatların çok doğru ve kazanç getirecek şekilde kullanılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında timsah taşımak manevi olarak huzur içinde olacağına, gözünü bürüyecek olan dünya malı nedeni ile yanlış yollara gireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında büyük timsah görmek kısa süreli hastalık yaşamasına, karşısında esas duruşa geçilecek kadar itibar kazanacağına ve zaferler elde edeceğine inanılır.

Kahve falında timsah suda görmek büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, elindeki fırsatları çok iyi değerlendireceğine, ilerleyen zamanlarda büyük bir zenginliğe kavuşacağına, insanlar tarafından çok sevilen ve herkesin tanıdığı bir marka olacağına işaret eder.

Kahve falında timsah kesmek girdiği işleri çok iyi yerlere getireceğine, bir sebeple hiç istemediği halde büyük sıkıntılar yaşayacağı bazı durumlara düşeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında timsahın üstüne binmek kişinin de üzgün ve mutsuz olacağına, mal ve mülk konusunda çok büyük birikim yapacağına ve güzel günler göreceğine inanılır.

Kahve falında beyaz timsah görmek aile bireyleri ile uyumunun süreceğine, yapılan ortaklıkların bozulacağına, büyük bir hassasiyetle kurulmuş olan ilişkilerin açmaza gireceğine işaret eder.

Kahve falında tuvalette timsah görmek yaşamının daha güzel hale geleceğine, sorunlarının her geçen gün azalacağına, daha işe başlamadan ortağı olan kişi ile arasının açılacağına delalet etmektedir.