Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında gözünden süt gelmek

Kahve falında gözünden süt gelmek kazancın artması sayesinde daha bir güzel hayata sahip olunacağına, elinde bulunan işten ayrılmak zorunda kalacağına, onlara değer vereceğine, sevdikleri ile arasının açılacağına ve zor zamanlar geçireceğine, bazı kimselere haksızlık edeceğine, işlerinin yoluna gireceğine, hanesinde bolluk ve bereket olacağına, kaderinin değişip, yüzünün güleceğine, hastalıklarının iyileşeceğine, üzüntüden ışığı sönmüş olan gözlerinin yeniden parlayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında gözünden süt gelmek gördüyseniz:

  • Beklediğiniz özgürlüğü karşı tarafa sunmak da zayıf kalabilirsiniz.

Kahve falında gözünden süt gelmek güven kaybı yaşanacağına, rakiplerin yapabileceği kötülüklerin sevilen kişiler tarafından engelleneceğine rivayet eder.

Kahve falında sütü geldiğini görmek iş yerinde çok iyi yerlere geleceğine, elinde kalan paranın yakın zaman içinde tükeneceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında memeden süt geldiğini görmek bol nimete kavuşacağına, insanlarla iletişiminin kuvvetli olacağına rivayet eder.

Kahve falında eşinin göğsünden süt geldiğini görmek kaza ve belaların çıkmayacağına, kişinin tüm kötülüklerden, kazalardan ve belalardan korunacağına delalettir.

Kahve falında süte gelmek eline geçen fırsatların hepsinin çok büyük hayır getireceğine ve yakın zaman içinde başarılı adımlar atılacağına, toplumda itibar ve takdir toplanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında tek göğsünden süt gelmek işlerinin yoluna girmesi ile birlikte çok büyük bir mutluluk duyacağına, çok büyük kazançlar sağlayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında birinin göğsünden süt geldiğini görmek hayal kırıklığı yaşayacağına ve aynı zamanda zarar edeceğine, iş konusunda büyük ve engin tecrübelere sahip bir kişi ile büyük bir ortaklık kurulacağına alamet eder.

Kahve falında sol göğsünden süt geldiğini görmek rakiplerine karşı güç elde edeceğine, günaha gireceğine rivayet etmektedir.