Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tanıdık genç bir erkek görmek

Kahve falında tanıdık genç bir erkek görmek herkesin kendi yaşadığı hayata özeneceğine ve onu konuşacağına, hayal ettiğinden de çok malı ve parası olacağına, bilginleşeceğine ve âlim kimse olma yolunda ilerleyeceğine, kısmetli bir kişi olunacağına, eğlenceli günler geçirileceğine, kişinin kendisini toplumdan ve yakın çevresinden izole ederek, daha çok tek başına kalmayı tercih edeceğine, bol para kazanacağına, işlerindeki verimin her geçen gün daha fazla artacağına, umutsuzluğa ve karamsarlığa düşmeyeceğine işarettir.

Kahve falında tanıdık genç bir erkek gördüyseniz:

  • Biraz gerilimli olabilirsiniz.

Kahve falında tanıdık genç erkek görmek rakiplerin kendi kurdukları tuzaklara düşeceklerine, karanlıkların aydınlanacağına ve yapılacak olan bir iş sayesinde maddi olarak rahat bir hayat sürüleceğine, falı kapatan kişiye çok büyük bir şöhret getireceğine, çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacağına inanılır.

Kahve falında genç tanıdık erkek görmek bir sebeple kendisini beceriksiz ve aciz olarak göreceğine ancak daha sonra çok çabalayarak amaçlarına kısmen de olsa ulaşıp rahat bir hayat sürecek kadar para kazanacağına, işinde büyük başarılar alacağına delalettir.

Kahve falında tanıdık genç bir erkek görmek mesleğinde kendisini tatmin ve mutlu edecek noktaya geleceğine, aile bireylerinin birbirine kenetleneceğine tabir olunur.

Kahve falında tanıdık bir genci görmek daha fazla gelir sahibi olacağına ve yaşam standartlarının yükseleceğine, daha iyi biri olmak için gayret sarf edeceğine ve kendisini baştan aşağı yenileyerek herkesin takdirini toplayıp büyük beğeni kazanacağına inanılır.

Kahve falında tanıdık birini genç görmek ana baba dualarının alınacağına, çok daha uzun bir ömre sahip olacağına yorulur.

Kahve falında tanıdık genç kadın görmek para sıkıntısı çekmeyeceğine, gönlünce harcama yapabilmenin ayrıcalığını, lüksünü ve rahatlığını yaşayacağına, maddi gücünü kaybedeceğine, fakirleşeceğine, kötü ve tatsız sözler işiteceğine, yaşamdan elini eteğini çekeceğine ve içine dönerek, kabuğuna çekilip evden çıkmaz ve insanlarla da konuşmaz olacağına işarettir.

Kahve falında tanıdık genç görmek yorulacağına ve artık dayanamaz duruma gelerek isyan edeceğine, erkekler için pek çok kadını etkileyen çapkın biri olarak anılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında genç yakışıklı erkekle öpüşmek çok başarılı olup, kazancının artacağına, hayal edilen şeylere ulaşılamamasından ötürü hayalkırıklığı yaşanacağına delalet eder.