Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çinko görmek

Kahve falında çinko görmek maddi anlamda boşluğa düşüleceğine, işlerin günden güne daha da kötüleşeceğine, rahatsızlık veren olaylarla karşılaşılacağına, hem dua alacağına, sağlıklı bir bedene sahip olmak için spora başlanacağına, vereceği çok büyük hatalı kararlar yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine, kazancının çok büyük bir bölümünü kaybedeceğine, bu sebeple çok büyük sıkıntılara gireceğine ve işlerini toparlamak için kendisini yıpratacağına, umutsuzluğa kapıldığı bir anda müjdeli haberler alarak moralinin eskisinden daha iyi olacağına, uzun zamandan beri yaşadığı sıkıntılarından ve insanlar ile olan sorunlarından kurtulacağına, akıl yolu ile davranması sonucunda istediği başarıya kavuşacağına, karşısına hayırlı kimselerin ve işlerin çıkacağına işaret etmektedir.

Kahve falında çinko gördüyseniz:

  • Durum sandığınız kadar olumsuz olmayabilir.

Kahve falında çinko tencere görmek kendisine hayırlı kapıların açılacağına, refah düzeyinin artacağına, sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, yaşadığı maddi ve manevi sorunların çözüleceğine, kendine ve sevdiğine zaman ayıracağına bu sayede stresten ve üzüntüden uzak olarak kafasını dinleyeceğine delalettir.

Kahve falında çinko çatı görmek etrafındaki insanlardan herhangi bir şekilde yardım görmeyeceğine, fal sahibinin karşısına art niyetli ve belalı kişilerin çıkacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında çinko görmek kendisi için çok zor atlatacağı kötü ve sorunlu günler geçireceğine, neşeli ve keyifli günler geçireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında çinko tepsi görmek kendini sürekli geliştirmek için çabalayacağına, işinin gücünün rast gideceğine ve hayırlı uğurlu olacak başlangıçların yapılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında çinko tabak görmek buna bağlı olarak aile hayatı ile ilgili çok güzel bir karar verileceğine, maddi konularda kayıplar olacağına yorulmaktadır.