Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında biriyle ağlamak

Kahve falında biriyle ağlamak işinin gücünün rast gitmesi sayesinde kazancının çoğalacağına, yalanların, günahların ya da hatalı davranışların kişinin ayağına dolanacağına, rakiplerine karşı fark atarak onları gerisinde bırakacağına, düşmanlarını alt edeceğine, başı sıkışanın derdine çare bulacağına, çok dikkat çekeceğine, elindeki diğer işleri de kaybedebileceğine, rahat ve kazançlı bir işin başına geçeceğine, zafer elde edeceğine delalet eder.

Kahve falında biriyle ağlamak gördüyseniz:

  • Kendinizde yapacağınız değişiklikler görülmemiş faydalar sağlayabilir.

Kahve falında sevdiğinin ardından ağlamak sıkıntıların çözüme ulaşacağına, endişelerin son bulacağına, üzüntülerin en kısa sürede geçeceğine, girdiği işlerde hayal kırıklığı yaşamayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında arkadaşla ağlamak başarılı ve kazançlı günler yaşanacağına, ihanete ya da iftiraya uğradığında yanıp yıkılmayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ölü haberi alıp ağlamak bundan sonra geriye değil hep ileriye bakacağına, bir süre her şeyden elini eteğini çekeceğine, mutsuz ve huzursuz olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında içi yanarak ağlamak yardımcı tuttuğu bir işte çok rahat edeceğine, ancak daha sonra yardımcısından ihanet göreceğine, uzun soluklu bir çalışmanın yarıda kesileceğine ya da askıya alınmak zorunda kalınacağına, aklını karıştıracağına ve kendisini kararsız ve belirsiz hallere getireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ölü bir insanın ağladığını görmek eşi ve çocukları ile mutluluğunun da daim olacağına, kişinin bugüne değin sürdürdüğü tutumunu değiştirip hayatını mevcut koşullara uygun hale getirmek için uğraşacağına, mükemmeliyetçilikten vazgeçilip daha basit bir hayat sürdürüleceğine işaret eder.

Kahve falında kabeyi görerek ağlamak anlaşmazlıkların, dertlerin ve sıkıntıların geride kalacağına, iş hayatının düzeleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında gelinlik giyerek ağlamak uzun bir süre yalnız kalmak isteyeceğine, zorluğa düşeceğine, zarara uğrayacağına tabir olunur.

Kahve falında erkek ağladığını görmek toplumda itibar ve takdir toplanacağına, böylece eğlenceli ve rahat bir hayat geçirmeye başlayacağına alamet etmektedir.