Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında vurulan görmek

Kahve falında vurulan görmek yaşam sevincinin geri geleceğine, işinin en iyisi olan bu insanlarla ortak iş yapacağına, evlendiği hayırlı kısmet ile yakın zaman içinde aralarının açılacağına, dualarının ve dileklerinin gerçekleşeceğine, hayatındaki tersliklerin düzeleceğine, mutlu olması için pek çok nedene kavuşacağına, kar getiren işyerinin edilen zararın düzeltilmesi için alınan borç yüzünden çok büyük sorun yaratacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok uzun zamandan beri kurduğu hayallerini gerçekleştireceğine, düşmanlıkların biteceğine, sorunlarını ve sıkıntılarını bu sayede herhangi bir sorun yaşamadan yakın bir zaman içinde tek başına çözeceğine ve ileride çok iyi işlere imza atacağına inanılır.

Kahve falında vurulan gördüyseniz:

  • Evde ya da meslektaşlarınızla duygusal problemler yaşayabilirsiniz.

Kahve falında vurularak öldürülmek yaşadığı sıkıntılar yüzünden çok büyük bir hastalık atlatacağına, bolluk bereket içinde ve sevinçli bir hayata merhaba denileceğine yorulur.

Kahve falında vurulmuş birini görmek hayat içinde rahatsız zamanlar geçireceğine, huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına ve zorlukların sevilen bir kişinin vereceği destek ile biteceğine delalet eder.

Kahve falında silahla vurulan görmek maddi olarak eksiye düşüleceğine, merdiven atlayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sevdiğini vurulmuş görmek telaşlı günler yaşansa da kişinin keyfinin yerinde olacağına, yeteri kadar kazanç elde ettikten kendi işini kurmak için adım atacağına ve rahata ereceğine tabir olunur.

Kahve falında kafadan vurularak ölmek sevinileceğine, herkesin itibar ettiği bir konuma yükseleceğine delalettir.

Kahve falında silahla vurulmamak hanesine huzurun dolacağına, ekmeğini rahat şekilde yeme imkanına sahip olacağına, çektiği cefa kadar da sefa süreceğine, tüm hayatının durma noktasına geleceğine rivayet eder.

Kahve falında silahla vurulup ölmek iş hayatının ve aile hayatını düzene gireceğine ve mutlu olunacağına, sevdiklerinin hayatlarındaki olumlu gelişmelere tanıklık edileceğine inanılır.

Kahve falında kurşunla vurulan birini görmek her istediği şeyin gerçekleşeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, sahip olduklarını bir bir kaybedeceğine, üzüntünden sağlığından olacağına yorulmaktadır.