Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yelek görmek

Kahve falında yelek görmek toplum hayatında başarıya, sevilen ve saygı duyulan konumun korunacağına, sorunlara çözüm yaratacak biriyle iş ortaklığı kurulacağına, kazancın artacağına, şöhretli biri olunacağına ve işlerin uzun süre boyunca böyle devam edeceğine, kötü duygularından arınacağına ve Allah’ın kendisine lütfettiklerinin kıymetini bileceğine, istenenden daha fazla mala sahip olunacağına, ailesi ile arasında bazı tartışmalar yaşanacağına, sevdiği bir kişi ile girdiği büyük bir çalışma içinde çok hayırlı kişiler tanıyacağına, aklındaki planları, projeleri ortaya çıkarmakta güçlüklerle karşılaşacağına, ortaklık yaptığı kişilerden çok büyük fayda sağlayacağına yorulur.

Kahve falında yelek gördüyseniz:

  • Fiziksel bir rekabet ortamına girerseniz imajınızı güçlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz veya kendinize güveniniz artabilir.

Kahve falında eski yelek görmek dargın olduğunuz insanlarla yeniden barışacağınız ve aradaki küslüklerin biteceğine, zorluklardan, zahmetten ve sorunlardan kurtuluşa erileceğine, mutluluk verici olayların yaşanacağına delalettir.

Kahve falında örme yelek görmek uzun zamandan beri içinde yaşadığı işsizlik korkusundan kurtulacağına, artık rahat bir nefes alarak epey bir zamandan beri yapmak istediği ama ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçekleştireceğine, eline geçen paranın hayatını bir hayli rahatlatacağına işaret etmektedir.

Kahve falında başkasının yeleğini giymek yatırımlarından istediği kazancı elde edemeyeceğine, rakiplerin orada burada çeşitli yalanlar söyleyeceklerine, bu yalanların ardından aile içine nifak tohumları ekileceğine ve üzüntü duyulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sarı yelek görmek düzenin alt üst olmasına ve fal sahibinin zarar edeceğine, eğitim konusunda kötü bir haber alınacağına tabir olunur.

Kahve falında tüylü yelek görmek dinine bağlı kalacağına, dualarına karşılık alacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yelek giydirmek çok hayırlı haberler alacağına, herhangi bir sorun yaşamayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında can yeleği giymek dinen hayırlı ibadetler yaparak sevap işleyeceğine, eğer iş ile ilgili olarak atılan adımlar doğru bir şekilde atılmaz ve iyi düşünülmezse özgürlüğün kaybedileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında çelik yelek görmek hayatında kolaylıkların meydana geleceğine, iyiliğin ve hayrın kendisini her daim bulacağına, dertlerinin hastalıklarının ortadan kalkacağına işarettir.