Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında işyerinin büyüdüğünü görmek

Kahve falında işyerinin büyüdüğünü görmek iyi bir zanaatkar olunacağına, daha önce yaptığı bazı çalışmaların devamını getirmeye çalışacağına, eğer başarılı olursa çok büyük kazanç elde edeceğine, sözünde duracağına, hep dua edeceğine, işlerinin gün geçtikçe daha büyük sorunlar ile yüzleşeceğine, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, bu kısmetin yeni bir kapı açacağına, hayatın getirdiklerine karşı her zaman şükredip, sağlıklı bir hayat sürmek için dua edileceğine, kadir kıymet bilen fal sahibinin temiz kalpli şekilde davranmasının karşılığında hep iyilik bulacağına, kişinin kötü günler geçireceğine, düzeninin, huzurunun, keyfinin ve de sağlığının bozulacağına, zorluklarını aşmak için insanlardan destek göreceğine delalet etmektedir.

Kahve falında işyerinin büyüdüğünü gördüyseniz:

  • Aklınızın sesine kulak vermeli, önerilerini ciddiye almalısınız.

Kahve falında işleri büyütmek bir sebeple ailesi tarafından korunmasına rağmen sıkıntı çekeceğine, büyük tartışmalar yaşayacağına, çevredeki kişilerin sorunlarının ve sıkıntılarının da çözüme kavuşturulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında işini büyütmek hayır duaları alınacağına ve daha iyi yerlere gelineceğine, sıkıntıdan sonra feraha erileceğine yorulur.

Kahve falında işyerinin büyüdüğünü görmek kendisini çaresiz ya da güçsüz hissetmeyeceğine, çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine işaret eder.

Kahve falında işyerini büyütmek ferahlayacağına, hafifleyeceğine, Allah’ın lütuflarına ereceğine inanılır.

Kahve falında göz bebeklerinin büyüdüğünü görmek daha güçlü hale geleceğine, iş hayatının düzeleceğine, aile bireylerine yaşadıkları sorunların çözümü konusunda yardım edileceğine ve zararlı durumların ortadan kaldırılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında bebeğinin büyüdüğünü görmek elde bulunan bazı taşınmazların elden çıkartılacağına, haciz veya icra gibi durumların söz konusu olacağına alamet eder.

Kahve falında burnun büyüdüğünü görmek gireceği bir ortaklıktan gözü yaşlı çıkacağına, herkesin çok sevdiği ve beğendiği biri olacağına, sıkıntıların ve sorunların sevilen kişilerden gelecek destekler sayesinde çözüm bulacağına, ruhen çok büyük bir gelişme yaşayacağına, aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine işaret eder.

Kahve falında odanın büyüdüğünü görmek kişinin zenginliğini ihtiyacı olan kimseler ile de paylaşacağına, sorumluluk alacağına, insanlık görevlerine daha fazla eğileceğine rivayet etmektedir.