Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında arkadaşı nişanlanmış görmek

Kahve falında arkadaşı nişanlanmış görmek rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine, mesleğinde en iyisi olmayı ve devleşmeyi bileceğine bu sayede herkesin kavuşmak ve sahibi olmak istediği hayata sahip olacağına, hep hayalini kurup onun için çabaladığı mutlu hayatı yakalayacağına ve huzurlu günler geçireceğine, insanları kıracağına, hayatının kolay ve güzel geçeceğine, hayırlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına, zor işlerin altından kalkacağına ve çok uzun bir zamandan beri istediği mevkilere yakın bir zaman içinde geleceğine, yaptığı hiçbir şeyden keyif alamayacağına, rakiplerin ve çekemeyenlerin bu sayede yenilgiye uğratılacağına ve rahata erileceğine alamet eder.

Kahve falında arkadaşı nişanlanmış gördüyseniz:

  • Durum size fazla zevk vermeyip, aksine sıkılmanıza sebep olsa bile bir çok kişinin derdini dinlemek yada dert anlatmak zorunda kalabilirsiniz.

Kahve falında arkadaşının nişanlısını görmek de fal sahibinin ağız tadının ve keyfinin yerinde olacağına, güzel günlerine gölge düşeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında arkadaşının nişanlık giydiğini görmek çevresindeki kişilere de iş veya para anlamında destek vereceğine ya da yakın akrabalarına iş imkanları sunacağına, itibar, makam ve söz sahibi olacağına tabir olunur.

Kahve falında arkadaşı nişanlanmış görmek ileride iş hayatında çok büyük avantaj sağlayacağına, kendisi gibi düşünen ve dürüstlüğü ile çevresinde ün yapmış bir kişi ile bir ortaklık kuracağına alamet etmektedir.

Kahve falında bir arkadaşını nişanlanırken görmek kendini kötü hissetmesine neden olan kuruntularından ve şüphelerinden kurtulamayacağına, iş hayatında rakiplerin oyununa gelineceğine, güzel başlayan çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine, aile bireylerinin arasına nifak sokacak bir kişinin haneye gireceğine, sevilen bir akraba yüzünden ihanete uğranacağına tabir olunur.

Kahve falında arkadaşınla nişanlanmak kendi sorununu çözdükten sonra etrafındaki insanlara yardım edeceğine ve sorunlarının doğru bir şekilde çözülmesi ve istedikleri şeylere daha rahat bir şekilde hareket ederek kısa zamanda kavuşmaları için destek olacağına, onların önüne geçeceğine işarettir.

Kahve falında nişanlı arkadaş görmek hiç beklenmedik şeyler yapacağına ve toplumda tabir yerindeyse baştan ayağa düşeceğine, yepyeni ve kazançlı fırsatlar yakalanacağına işaret eder.

Kahve falında arkadaşın nişanını görmek büyük anlaşmalar gerçekleştireceğine ve çok zengin olacağına, yapılan hataların çok zarar getireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında arkadaşın nişanlanmasını görmek işlerin yaşanacak talihsiz bir durumdan ötürü kesileceğine, çok büyük üzüntülerin yaşanmasına sebep olacağına delalet etmektedir.