Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında evinde kara böcek görmek

Kahve falında evinde kara böcek görmek zor zamanlar geçirileceğine, iş konusunda hevesin kursakta kalacağına, büyük başarılar ve ödüller kazanılacağına, duyulan üzüntü ve yardıma ihtiyacı olan insanlara Allah’ın izni ile en iyi şekilde yardım edileceğine, kişinin geçimini sağladığı işlere giden yolların kapanacağına, çocuklar gibi şen olacağına, bir türlü istediği gibi hareket edemeyeceğine, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşayacağına, kişinin fena halde yanılacağına inanılır.

Kahve falında evinde kara böcek gördüyseniz:

  • Sosyal arkadaşlıklar kanalıyla kazanç sağlanabilir.

Kahve falında evinde kara böcek görmek hiçbir zaman iş ile ilgili bir sorun yaşamayacağına, verilen emeklerin boşa çıkacağı bir döneme girileceğine inanılır.

Kahve falında kara uçan böcek görmek hiçkimsenin bu duruma müdahale edemeyeceğine, onunla yaşamını birleştireceğine, hayaline kavuşacağına işarettir.

Kahve falında kara böcek öldürmek çok zor durumlara düşeceğine, kişinin istikbaliyle ilgili bir konuda büyük bir adım atılacağına inanılır.

Kahve falında büyük kara böcek görmek gün geçtikçe daha zor zamanlara girileceğine, sosyal hayatında ve iş hayatında neredeyse farklı bir kişi olarak görüleceğine ve çok büyük bir sevince kapılacağına delalettir.

Kahve falında evde kara böcek görmek bunun da aşk hayatına olumlu yönde etki edeceğine, rakiplerini geride bırakacağına, atılımları sayesinden adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kara böcek öldürdüğünü görmek eline geçen kazancı daha da arttıracağına, para kazanmaya ve istediği şeyleri gerçekleştirmeye başlayacağına tabir olunur.

Kahve falında ölü kara böcek görmek manevi olarak bir rahatsızlık yaşanacağına, sanatla igili olarak bazı çalışmalar yapılacağına, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine rivayet eder.

Kahve falında vücudunda kara böcek görmek geçim sıkıntısına düşeceğine, alafranga tuvalete küçük tuvaletini yaptığını görmesi, mal kaybına uğrayacağına yorulur.