Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kendini cehennemde görmek

Kahve falında kendini cehennemde görmek yaşanan sıkıntıların sabır ve azimle ortadan kaldırılacağına, elde buluna paranın olmadık bir işte harcanacağına, hem de yaşlılığında elden ayaktan düşmeden, kendi başına hayatını idame ettirecek denli sağlığının iyi olacağına, kendisini iyi hissetmeyeceğine, işlerinin bir anda bozulacağına, kuş gibi hafifleyeceğine, sağlıkla ilgili bir konuda verilecek bir kararın ardından kısa sürecek bir operasyon geçirileceğine, maddi açıdan büyük zarar getirebilecek bir işle ilgili olarak bir adım atılacağına, telafisi olmayacak bir hata yapılabileceğine inanılır.

Kahve falında kendini cehennemde gördüyseniz:

  • Mümkünse, öneri veya tavsiyelerinizi başka bir zamana ertelemenizde fayda var.

Kahve falında cehennemden cennete geçmek kendisi için yeni bir yol çizeceğine, yeni fırsatlar sunulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında birini cehennemde görmek iş hayatında yaşadığı sıkıntıyı ister istemez ailesine de yansıtacağına, dik durmaya çalışacağına alamet etmektedir.

Kahve falında cehennemden çıkıp cennete girmek ekmeğinin bereketleneceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın zamanda çözüme kavuşacağına, yapılan çalışmalar sayesinde çok yüklü miktarda kazanç elde edileceğine delalet eder.

Kahve falında cennet cehennem arasında kalmak dileklerinin ve isteklerinin yerine geleceğine, yapması gereken şeyleri oturup karar vermesi ve bir plan yapması gerektiğine eğer bu şekilde hareket ederse içinde bulunduğu durumdan rahatlıkla kurtulacağına ve çok zor zamanlar geçirdikten sonra düze çıkılacağına ve kazanç elde edileceğine delalettir.

Kahve falında ölmek ve cehenneme girmek işlerin çok hızlı bir şekilde büyüyeceğine, şansın ve kısmetin açık olacağına, her geçen gün başarıların artacağına, hayırlı kazançlar elde edileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında cehenneme atıldığını görmek akılla ve sağduyu ile hareket edilmesi halinde başarının kaçınılmaz olacağına, gelinen son noktaya kadar çok büyük sıkıntılar çekilmesine rağmen işlerin türlü zora gireceğine ve sağlık sorunları yüzünden epey zorluk yaşanacağına delalettir.

Kahve falında cehennemlik olduğunu öğrenmek ardından imkânlarını kullanarak bu sıkıntıdan kurtulacağına, kararını verdiği bir işte çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, kırıldığı bir kişi ile arasını düzeltmek için çok büyük bir çaba göstereceğine, yapılan ortaklıkların bozulacağına, büyük bir hassasiyetle kurulmuş olan ilişkilerin açmaza gireceğine delalet eder.

Kahve falında ölüp cehenneme gittiğini görmek girilecek bir yolda verilen kararlar sayesinde çok rahat edileceğine, kendisini üzen şeylerin sona ereceğine ve mutlu olacağına yorulmaktadır.