Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında süs fil görmek

Kahve falında süs fil görmek şansın kapanacağına, rızkının çoğalacağına, problemlerinin çözüleceğine, iş hayatınızda sizi çekemeyen kişilere, hayırlı bir kişi olarak sevdiklerini koruyacağına, sorunların ve dertlerin tekrarlanmamak üzere sona ereceğine, onun kendisine dost değil aslında düşman olduğunu fark edeceğine, sarsılacağına, karamsar olacağına ve huzursuz günler geçireceğine, daha dingin, huzurlu ve rahat bir hayat yaşamaya başlayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında süs fil gördüyseniz:

  • Fikir çatışmaları söz konusu olabilir veya anlaşılmadığınızı düşünebilirsiniz, arkadaşlarınızın sırları veya davranışları rahatsızlık yaratabilir.

Kahve falında süs eşyası fil görmek büyük bir projenin başına geçileceğine, zor zamanların geride kalacağına, herkes tarafından çok konuşulacak biri olunacağına ve sevinçli haberler alınacak bir döneme girileceğine işarettir.

Kahve falında süs fil görmek bir rahatsızlıktan ötürü uzun zamandan beri yaşanan endişeli bekleyişin sona ereceğine, hak ve din yolunu bırakacağına rivayet eder.

Kahve falında süs balıklarının öldüğünü görmek alınacak haberlerin hayatı olumsuz yönde etkileyeceğine, işinin gücünün rast gideceğine, ticaretinin açılacağına alamet eder.

Kahve falında canlı süs balığı görmek yeni bir hayat tarzı benimseyeceğine, yakın bir zamanda önemli kararlar vermek zorunda kalacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemden geçeceğine işarettir.

Kahve falında turuncu süs balığı görmek işlerin sarpa saracağına, yakınlık duyulan bir kişiden ihanet görüleceğine, isteklerinize kavuşacağınıza delalettir.

Kahve falında süs kaplumbağa görmek hak yolunda hiçbir sıkıntı çekmeden ilerleyeceğine, çok zor ve çok sıkıntılı işlerin altından kolayca kalkacağına, düştüğü zor durumdan kurtulacağına inanılır.

Kahve falında gelinlik giyip süslenmek kişinin evliliğinde mutluluğun daim olacağına, her daim temkinli olacağına işaret eder.

Kahve falında süs kuşu görmek bazı sorunlarla ve sıkıntılarla karşılaşacağına, yanlış bir karar verileceğine, sorunların artmasına ve işlerin iyice kötüye gitmesine sebep olunacağına yorulur.