Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kozak toplamak

Kahve falında kozak toplamak rahatlık ve ferahlık bulacağına, bundan sonra her türlü adımı kendi bildiği gibi atacağına, evli kişiler için ise evdeki huzurun günden güne daha çok artacağına, karanlıkların aydınlanacağına ve yapılacak olan bir iş sayesinde maddi olarak rahat bir hayat sürüleceğine, esenlik bulacağına, yaşayacağınız olumsuz gelişmeler nedeni ile neşenizin kaçacağına ve moralinizin bozulacağına, pek çok kimseye yardımlarda bulunacağına, maddi desteğinin yanı sıra manevi anlamda da bu kimselere elini uzatacağına ve sevap işleyeceğine, falı kapatan kişiye hayırlı kısmetler ve büyük başarılar sağlayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kozak toplamak gördüyseniz:

  • Siz ikili ilişkilerinizde sürekli özverili tutumlarda olmaya eğilimlisiniz.

Kahve falında kozak toplamak daha çok kazanç elde edeceğine ve sevdiği kişilerin ve yardıma muhtaç insanların yardımına koşacağına, onu darda bırakmayacağına, kötülüklerden her zaman koruyacağına ve dualarını kabul edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında para toplamak kurulan bir ortaklık içinde yaşanan sorunlardan ötürü büyük bir kavganın ya da tartışmanın yaşanacağına, sevdiklerinin çevresinde ve her daim arkasında olacağına işaret eder.

Kahve falında suyun içinden balık toplamak çok sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine, elinde bulunan imkânların bitmek üzere olacağına, maddi durumunun ve imkânlarının çok daha iyi olacağına tabir olunur.

Kahve falında deniz kenarında taş toplamak varlık ve bolluk içinde bir hayat süreceğine, kariyerinde şimdiye kadar hiç yapamadığı kadar büyük bir sıçrama yapacağına, bu sıçrama sayesinde iş kapılarının kendisine tamamen açılacağına, yakın bir zamanda kendi işini kurmak için harekete geçeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında fare toplamak kaçırılan bir fırsatın farklı bir teklif olarak tekrar yakalanacağına, işinde herkesten bir adım önde olacağına rivayet eder.

Kahve falında tarlada tütün toplamak gelişiminin hız kazanacağına, bu sayede hedeflerinin, hayallerinin, amaçlarının, istek ve arzularının gerçekleşeceğine, yardıma muhtaç kişilere yardım eli uzatılacağına ve hayatı değiştirip mutlu bir hayatın kapısını açacak bir konuda çok önemli bir karar verileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında mutfak toplamak kişinin bu zayıf durumunun da fırsat kollayan düşmanlarının işine yarayacağına, eşler arasında yaşanan tartışmaların kısa süre sonra sevgi ile son bulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ölünün eşyalarını toplamak aile bireyleri ile bu işten ötürü ters düşüleceğine, işleri konusunda büyük faydası dokunacak bir malzeme alacağına yorulur.