Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında arkadaşını sedyede görmek

Kahve falında arkadaşını sedyede görmek insanlarla arasının iyi olacağına, fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine, çok hayırlı ve iyi mevkilere geleceğine, geçim derdinin biteceğine, kısa süre içinde çok kazançlı bir işe girileceğine, sorunların teker teker aşılacağına, helal rızık elde edeceğine ve iş konusunda sıkılmayacağına, onun bir sıkıntısını ya da derdini çözeceğine, güzel günlerin geleceğine işarettir.

Kahve falında arkadaşını sedyede gördüyseniz:

  • Eleştiri veya şikayetlerle uğraşmanız gerekebilir.

Kahve falında arkadaşını sedyede görmek yeni bir ev alınacağına, çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, maddi açıdan iyi geçecek bir döneme girileceğine, en önemli anlarda destek görüleceğine inanılır.

Kahve falında sedye taşımak ortaklık kurulan bir işte ihanet görüleceğine, maddi olarak büyük getirisi olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında annesini sedyede görmek insanlar tarafından çok sevilen ve herkesin tanıdığı bir marka olacağına, hayati önemi olmayan hastalıklar yüzünden işlerde aksama görüleceğine rivayet eder.

Kahve falında sedyede hasta görmek kazancın günden güne daha da arttırılacağına, falı kapatan kişinin, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında hasta sedyesi görmek keyifli ve eğlenceli bir yaşamı olacağına, işinin gücünün rast gideceğine, amaçlarının gerçekleşeceğine ve ticaretinin hızlanacağına tabir olunur.

Kahve falında boş sedye görmek kendisini takdir edenlerin de, çekemeyenlerin de çoğalacağına, aksiliklerin ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sedye görmek bir sebeple sorun yaşayacağına, mutlu ve huzurlu olunacağına rivayet eder.

Kahve falında sedyede birini görmek işlerde meydana gelen aksamalardan ötürü maddi olarak zarara uğranacağına, gerekirse bulunduğu ortamı terk edeceğine ya da kendisini azarlayan kişiye karşılık vereceğine ve bu şekilde insanları vazgeçirmeye ve kendisinden uzaklaştırmaya çalışacağına inanılır.