Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında gümüş balık görmek

Kahve falında gümüş balık görmek çok büyük mutluluk duyacağına, ağız tadının ve keyfinin kaçacağına, kişinin çevresinde saygınlığını yitireceğine, işle ilgili inzivaya çekileceğine, maddi imkânların günden güne artması sayesinde hayır getirecek yollara girileceğine, elde bulunan fırsatların çok doğru ve kazanç getirecek şekilde kullanılacağına, sevilen bazı kişilerden ihanet görüleceğine, bu yüzden çok zor zamanlar geçirileceğine ancak sonra bu durumdan kurtulacağına, elde edeceği zaferlerin arkasında hem ailesinin, hem de sevdiklerinin olacağına, yapılan dedikodulara malzeme olması sebebiyle insanlardan uzak duracağına delalettir.

Kahve falında gümüş balık gördüyseniz:

  • Planlardaki değişiklikler daha keyifli işlere yer açabilir.

Kahve falında gümüş balığı görmek iş hayatında saygı göreceğine, evinde bereketin eksik olmayacağına, başarılı ve kazançlı çalışmalara vesile olacak bazı işlere gireceğine rivayet eder.

Kahve falında gümüş renkli balık görmek fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına, neşesinin, keyfinin ve huzurunun kaçacağına böylece çektiği üzüntü ve sıkıntı nedeni ile hastalanıp yatağa düşeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında gümüş rengi balık görmek işlerin eski haline döneceğine, yeni bir ilişki yaşanacağına, üstün ve yüce bir kimse haline geleceğine tabir olunur.

Kahve falında gümüş balık görmek zor zamanların sona ereceğine, belalı insanlara denk geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında gümüş lira görmek özellikle yatırım ve iş konularında desteğe ihtiyaç duyulacağına, fal sahibinin kendisini aklama imkanı bulacağına işarettir.

Kahve falında gümüş çakmak görmek sorunlarının yakın bir kişiden alacağı destek sayesinde biteceğine, sağlık sorunlarının uzaklaşması ile kişinin keyfinin yerine geleceğine rivayet eder.

Kahve falında gümüş çerçeve görmek o kişilerden güzel sözler duyulacağına ve jestler görüleceğine, elde bulunan paranın tükeneceğine, düşmanların sevineceği olayların yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında gümüş bilezik bulmak kendisine akıl hocalığı yapan kişilerden büyük darbeler alacağına, iş dünyasında hatırı sayılır bir itibara sahip olması nedeniyle sürekli yeni iş teklifleri alacağına inanılır.