Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında duvara görmek

Kahve falında duvara görmek evi olmayan ya da aşırı yoksul şekilde yaşayan kimselere düzenli olarak yardımda bulunacağına, hiçbir eksiğinin olmadığı gibi kendisinin her şeyin en çoğuna sahip olacağına, huzur ve mutluluk yaratan olaylar yaşanacağına, hayatında mucizevi gelişmeler yaşanacağına, sevdikleri ile bir araya geleceğine, emeklerinin heba olacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalar yaparak çok büyük başarılar elde edeceğine, kazandığı paralar sayesinde mal mülk sahibi olacağına, dünya nimetlerinden daha fazla istifade edeceğine, dünya nimetlerinin pahalı ve lüks olanlarına kavuşacağına alamet eder.

Kahve falında duvara gördüyseniz:

  • Arkadaşlarınızla planlar yapabilir, işe daha keyifli şekilde gitmenin yollarını arayabilir veya iş saatlerinizi farklı şekilde değerlendirebilirsiniz.

Kahve falında duvarda tablo görmek zahmetli bir işin kolayca halledileceğine, aşk konusunda çok büyük bir ilerleme kaydedileceğine işaret eder.

Kahve falında duvar taşımak aile hayatında ters giden şeylerin düzeleceğine, hayırlı ve iyi kalpli bir kişi ile evlilik yolunda bazı adımlar atılacağına, yaptığı bir projede büyük zararlara uğrayacağına rivayet eder.

Kahve falında yeşil renkli duvar görmek çok kazançlı bir işe sahip olunacağına, çok büyük kazanç sağlanacağına işaret eder.

Kahve falında evinin duvarlarının yıkıldığını görmek büyük bir tatsızlık yaşanacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir zarara uğranacağına ve sıkıntı çekileceğine, ele geçen eğitim fırsatlarının değerlendirileceğine ve kararlaştırılan noktaya ulaşmak için birçok kişi ile işbirliği yapılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında duvara dayanmak işlerinin yoluna gireceğine, mesleki hayatındaki başarılarının artacağına, işlerinin günden güne bozulacağına, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, girdiği işlerin çok kısa süre içinde zarara uğrayacağına, kendisini kötüleyen ve çekemeyen insanlar yüzünden büyük bir sıkıntı çekeceğine işarettir.

Kahve falında evin duvarında böcekler görmek bir sağlık sorunu konusunda tedavi amaçlı bir yolculuğa çıkılacağına, zor durumlara düşüleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında duvarı badana yapmak fal sahibinin tüm korkularından ve günahlarından arınacağına, sürpriz olayların meydana geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında duvarda leke görmek yakın bir zaman içinde evde huzurun kalmayacağına ve aile büyüklerinin de bu duruma üzüleceğine, geç de olsa kendine mutlaka şifa olacağına ve hayır getireceğine delalettir.