Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kargocu görmek

Kahve falında kargocu görmek cesaret gerektiren işlere gireceğine, huzura ve sıhhate kavuşacağına, bir sebeple sorunlarla direkt muhatap olmak zorunda kalınacağına, iş dünyasındaki yerin zaman içinde kaybedileceğine, sorunlu bir durum ile karşı karşıya kalacağına, işi ile gündeme geleceğine, çalışkanlığının ve azminin karşılığını da işinde terfi ettirilerek alacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, bembeyaz ve yepyeni bir hayat çıkacağına, düşmanlarının güçleneceğine, buna karşılık kendisinin de onlara karşı güç ve kudret kazanmanın yollarını arayacağına işarettir.

Kahve falında kargocu gördüyseniz:

  • Bazı duygusal patlamalar yaşayabilirsiniz.

Kahve falında kargo geldiğini görmek yapılan çalışmaların ve girilen işlerin hayırsız kişiler yüzünden durma noktasına geleceğine, maddi ve manevi açıdan çok büyük zararlara uğranacağına, çok hayırlı adımların atılacağına delalet eder.

Kahve falında kargo paketi göndermek hem huzur hem de lüks içinde bir hayat geçireceğine, yakında başlayacak aşk macerasına delalettir.

Kahve falında kargo beklemek hayata küseceğine, ortaya çıkan sorunların üstesinden geleceğine delalettir.

Kahve falında kargocu görmek borçların kısa süre içinde ve sorun yaşanmadan ödeneceğine, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına, aile içerisinde sık sık tartışmalar olacağına, yapılan işlerin yeterli kazanç sağlamayacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğranacağına, günden güne hanedeki bolluk ve bereketin biteceğine yorulur.

Kahve falında kargo almak kendisi için çok hayırlı bir iş kuracağına, yokluğa düşeceğine, rızık eksikliği yaşayacağına inanılır.

Kahve falında kargo uçağı görmek sorunlarını bitireceğine, ana baba duası alınması sayesinde hayatın günden güne daha iyiye gideceğine alamet eder.