Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında reiki görmek

Kahve falında reiki görmek ayrıca üst düzey bir yöneticinin desteğinin alınmasıyla yüksek maaşlı bir mevkiye terfi alınacağına, hayırlı bir şekilde başlamış olan bir işin kötü bir şekilde süreceğine, mutluluğun ve kazancın daim olacağına, eşi ve çocukları ile büyük bir huzur içinde yaşayacağına, aile hayatında çok kötü ve tartışma dolu günler geçireceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve kişiliği ve dürüstlüğü ile insanlar tarafından el üstünde tutulan biri olacağına, sorunlu bir hayat yaşayacağına, hayallerini ve isteklerini yerine getirmek için var gücü ile mücadele edeceğine ve bu uğurda koşmaktan bir an olsun yorulmayacağına işarettir.

Kahve falında reiki gördüyseniz:

  • İlişkileriniz güvensizdir.

Kahve falında reşat altın almak sağlık sorunlarından yakın zaman içinde kurtuluşa ereceğine, hayırlı kişilerle tanışılacağına, yaşamındaki engellerin kalkacağına alamet eder.

Kahve falında krem rengi atkı görmek yatırımlarının kendine önemli oranda kazanç getireceğine bu sayede elinin bolluğa kavuşacağına, sorunların kısa sürede aşılacağına, işlerin daha iyi bir hal alacağına ve iş dünyası içinde çok kısa sürede çok yol kat edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında leylak rengi elbise görmek yakın bir zamanda önemli kararlar vermek zorunda kalacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemden geçeceğine, hayatındaki en önemli ve en temel sorunun aşmış olacağına alamet eder.

Kahve falında krem rengi çanta görmek çok büyük kazançlar ve başarılar elde edileceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının bu sayede sona ereceğine yorulur.

Kahve falında saç renginin değiştiğini görmek askerlik ya da iş yolculuğu yüzünden hasret çekeceğine, aile bireylerinin birbirleri ile sürekli tartışma içinde olacağına yorulur.

Kahve falında saç rengini kızıl görmek çözdüğü sorunun ardından yeni bir sorunla karşılaşacağına, kirasını ve faturalarını ödeyemez duruma düşeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ten rengi ince çorap giymek yeni tanışmalar konusunda mesafeli davranacağına, parasal olarak rakiplerinin çok gerisine düşeceğine inanılır.

Kahve falında altın rengi elbise giymek her istediği şeyin gerçekleşeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, hayallerini gerçekleştirmek için eline geçecek fırsatlara ve şansının yaver gideceğine delalet etmektedir.