Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında büyük çiçekler görmek

Kahve falında büyük çiçekler görmek kavuşacağı huzurla birlikte, uzun zamandır hiç olmadığı kadar mutlu ve rahat olacağına, işlerini toparlayacağına, yaşamın kolay hale geleceğine, dünyasının bir anda değişeceğine ve çok farklı bir kişi olacağına, mevcut ilişkilerinin tartışmalar nedeniyle sarsılacağına, iş hayatının çok sıkıntılı ve zor bir hal alacağına, iyi bir aile reisi ve baba olacağına, kendisine bolluk, bereket ve başarı getirecek atılımlarda bulunacağına işaret eder.

Kahve falında büyük çiçekler gördüyseniz:

  • Tecrübeli veya bilgili kişilere danışarak doğru yolu bulabilirsiniz.

Kahve falında büyük çiçekler görmek aile bireylerinin birbirlerine verecekleri destekler sayesinde işlerin eskisinden daha iyi ve daha büyük bir hale dönüşeceğine, omuzunda ağlayacağı kişilerin olduğunu bilmek de çok iyi hissetmesine yarayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında çok büyük çiçek görmek düşmanlarına da dost olacağına, kısmetin açılacağına alamet eder.

Kahve falında büyük buket çiçek görmek sorunlarını ve zorluklarını aşmayı bileceğine, çocuğunun kendisinin kadrini ve kıymetini bileceğine ve emeklerini boşa çıkarmayacağına delalet eder.

Kahve falında büyük çiçek görmek kendisine yeni bir hayat kuracağına, sebepsiz yere bir arkadaşla tartışılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında büyük beyaz çiçek görmek sıkıntılarından ve sorunlarından resmi bir kurum sayesinde alınacak bir yardımla kurtulacağına, büyük bir ferahlık yaşanacağına, kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine, hayatının karışacağına yorulmaktadır.

Kahve falında büyük yapraklı çiçek görmek yapılan ahlaksız davranışlara, yakın bir arkadaşın ihanetine uğranacağına ve aksiliklerin başgöstereceğine işaret eder.

Kahve falında saksıda büyük çiçek görmek toplum nazarında saygın bir kimliğe kavuşulacağına, işlerin kara geçeceğine işarettir.

Kahve falında büyümüş çiçek görmek kırgınlık yaşanan bir kişinin özür dileyeceğine, yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, fakir fukaranın karnının doyurulacağına delalet eder.