Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sular görmek

Kahve falında sular görmek işlerinin daha kötüye gideceğine, herkes tarafından bilinen ve takdir edilen biri olacağına, ters giden durumların düzeltileceğine, güzelliğinden ve dinç oluşundan ödün vermeden yaşlanacağına, başarının ve mutluluğun geleceğine, kişinin uzun süre etkisinde kalacağı ve kafasından atamayacağı durumlarla karşı karşıya kalacağına, dertlerin, kederlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, yakın bir arkadaşın vesile olması sayesinde iş hayatında zor geçen bir dönemin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, çok bereketli zamanlar geçireceğine rivayet eder.

Kahve falında sular gördüyseniz:

  • Bazı gerçeklerden sakınmanızın karşı tepkileri sizi zorlayabilir.

Kahve falında tatlı suya girmek el attığı tüm işlerde aksilikler ile karşılaşacağına, birçok kişinin merakını cezbedecek işler ortaya konacağına tabir olunur.

Kahve falında suyun içinde hayvanlar görmek kendisini toparladıktan sonra büyük başarılar kazanacağı bir işe imza atacağına, maddi durumun düzeltileceğine ve askıda tutulan işlerin başarıyla nihayete vardırılacağına yorulur.

Kahve falında su veya deniz görmek sıkıntı yaratan durumların düzeltileceğine, hayatın keyifli bir hale geleceğine alamet eder.

Kahve falında su silmek sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına ancak daha sonra toparlanıp çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine, varolan kötü durumların ortadan kaldırılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında varile su doldurmak huzur ve mutluluk ortamının yaratılacağına, ancak vücudunu çok yıprattığı için hasta olacağına ve yakın bir zamanda bu hastalıktan kurtulup daha iyi bir duruma geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında deniz suyunu sıcak görmek fal sahibinin elindeki imkanları, nüfuzunu da kullanarak gerekli adımları atacağına, özellikle İslamiyet ve tasavvufla ilgilenerek kendisini üzen durumlara karşı bakış açısını değiştireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında su dolu kab görmek maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar alacağına, işlerinin baltalanacağına, elinde bulunan imkânlara zarar verilmeye çalışılacağına ve bu yüzden üzüleceğine, sorunlarının kısa bir zaman içinde sona ereceğine delalettir.

Kahve falında suyun içinde domuz görmek dünya hayatında istediği rahatlığı, zenginliği ve bolluğu yakalayacağına, kısmetinin ve şansının kapanacağına işarettir.