Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kilonu görmek

Kahve falında kilonu görmek hayallerinin, arzularının, iş projelerinin gerçek olacağına, yapılan çalışmalardan ötürü çok zor ve kötü zamanlar yaşayacağına, kurulmuş bir ortaklığın dedikoducu ve ara bozucu bir kadın yüzünden bozulacağına, maddi olarak çok büyük bir sıkıntıya düşüleceğine, yaptığı işte çok iyi yerlere geleceğine ve büyük başarı kazanacağına, yakın bir zaman içinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, çok iyi işler yapılacağına, kişinin tüm planlarının bozulmadan devam edeceğine, gönlünce ve istediğince bir hayat yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kilonu gördüyseniz:

  • Kalbiniz kırılabilir.

Kahve falında kilo alan birini görmek daha başarılı ve kazançlı olacağına inandığına ve bunun da kendisine gerçek bir başarı getireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve üzüntü duyduğu olayları kısa bir zaman içinde çözeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında bebeğin kilo aldığını görmek hayatını sürdürmek için kendisine yeni yollar arayacağına, anne duasının açılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ölmüş birinin kilo aldığını görmek hem zafer ve mutluluk hem de kazanç elde edeceğine, eğlenceli günler geçirileceğine işarettir.

Kahve falında oğlunu kilolu görmek yaşam standartlarının ve hayat kalitesinin düşeceğine, ekonomisinin ve aile bütçesinin sarsılacağına, bunun da fal sahibinin aklını karıştıracağı kadar hoşuna gideceğine ve kendisini çok heyecanlandıracağına tabir olunur.

Kahve falında birini çok kilo almış görmek duygularının karşılıklı olacağına, büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere geleceğine tabir olunur.

Kahve falında eşinin kilo aldığını görmek sınırlarının ve yapabileceklerini hesap ederek atılım yapacağına bu sayede ufak ve yeni girişimlerinden büyük ve tatmin edici sonuçlar elde edeceğine, hayatın kendisine sunacakları karşısında herşeyi sil baştan yaşama yoluna gideceğine işarettir.

Kahve falında aşırı kilo almak iş hayatında ve aile hayatında tartışmaların çok yoğun bir şekilde yaşandığı ve sorunlara bir türlü çözüm bulunamadığı bir döneme girileceğine, bekar ise isteklerinin gerçekleşeceğine delalet eder.

Kahve falında kilodunda kan görmek miras gibi konularda adil bir karar sonucu kişinin hak ettiklerini alacağına, çok zarar göreceğine rivayet eder.