Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında güzel dağ görmek

Kahve falında güzel dağ görmek elde buluna paranın olmadık bir işte harcanacağına, büyük kazançlar elde edeceğine ve kendisini çok iyi yerlere götürecek bazı çalışmalar yapacağına, insanlara iyilik yapmaya, uzun zamandan beri iş hayatında yaşadığı sorunlardan kurtulmak için çok başarılı bir kişi ile ortaklık kuracağına, yaptığı bazı işlerde kendisini en iyi şekilde göstereceğine, büyük anlaşmalar gerçekleştireceğine ve çok zengin olacağına, iş için önemli olabilecek bir ortaklık kurularak yeni işlere sermaye olarak kullanılacağına, ekonomik olarak darlığa düşeceğine, bazı konularda konuşulacağına rivayet eder.

Kahve falında güzel dağ gördüyseniz:

  • Çevrenizde oluşan kontrolden çıkmış olaylar veya kontrolünü kaybetmiş kişiler olayları şaşkınlıkla izlemenize neden olabilirler.

Kahve falında güzel dağ görmek sevilen birinin çok zor bir durumda kalacağına, cebine giren paranın gittikçe azalacağına, kendisini yalnız ve çok kötü hissedeceğine işaret eder.

Kahve falında dağın tepesine çıktığını görmek yaşanan kırgınlıkların hayat içinde unutulacağına, sevdikleri ile bir araya geleceğine, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, aynı zamanda da özel hayatında sürpriz gelişmelerin olacağına alamet eder.

Kahve falında dağ taş görmek hiçkimsenin bu duruma müdahale edemeyeceğine, sorunsuz ve sıkıntısız bir döneme girileceğine yorulur.

Kahve falında dağ çayı görmek bazı sırların açığa çıkacağına, gelecekte kavuşmak istediği hayata kavuşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında dağdan iple inmek yetenekleri ile ön plana çıkacağına, dikkat çekeceğine, zor zamanlar geçirileceğine, hayal edilen şeylerden gittikçe uzaklaşılacağına alamet eder.

Kahve falında himalaya dağlarını görmek sevdiği insanlarla arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, kendisinin aleyhinde veya arkasından işler çeviren kişileri tek tek tespit ederek gerekeni yapacağına rivayet eder.

Kahve falında davetiye dağıttığını görmek yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine ve çok iyi paralar kazanılacağına, atılan adımlar sayesinde çok daha iyi bir duruma geçileceğine ve kazanç elde etmeye başlanacağına inanılır.

Kahve falında dağ kayalık görmek işlerinin çok iyi gideceğine, çok saygın ve güzel bir mevkiye terfi edileceğine, elinde bulunan bir miktar kazanç ile kendi işini kurmak için adım atacağına, bir sebeple çok zor bir duruma düşecekken bu kişiyi yenilgiye uğratacağına delalet eder.