Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında parmağını kırık görmek

Kahve falında parmağını kırık görmek işle ilgili olarak zaman zaman sıkıntı çekse de bunları yakında atlatacağına, iş hayatında rakiplerin oyununa gelineceğine, güzel başlayan çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine, aile bireylerinin arasına nifak sokacak bir kişinin haneye gireceğine, sevilen bir akraba yüzünden ihanete uğranacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının sona ermesinde çok büyük fayda sağlayacağına, günahsız olduğu halde günahkâr ilan edileceğine, inandıklarının ve gönül verdiklerinin kendisini hüsran uğratacağına, emek verdiği işlerin karşılığını yeteri oranda göremeyeceğine, sevilmeyen bir kimseden borç alınacağına, işlerin daha kötüleşeceğine, çaresiz hallere gelinerek kötü günlerle mücadele etmek zorunda kalınacağına ve umutların da yitirileceğine, çok mutlu, rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine delalettir.

Kahve falında parmağını kırık gördüyseniz:

  • Karamsarlığa eğilimlisiniz.

Kahve falında kırık parmak ruhen de sakin, huzurlu hissedileceğine, yediğine ve içtiğine özen göstereceğine inanılır.

Kahve falında parmağını kırık görmek darlık içine düşeceğine, işlerinin aksi yönde ilerlemeye başlayacağına tabir olunur.

Kahve falında kırık parmak görmek kardeşlerin çok zor bir durumun ortasında kalacağına, baba ile bazı konularda anlaşmazlık yaşanacağına, hane içinde türlü sorunların başgöstereceğine, çok büyük ve sorunlu olaylar yüzünden çok yıpranacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kırık olta görmek hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda adımlar atılacağına, güzel, sürpriz ve müjdeli gelişmeler yaşayacağına delalettir.

Kahve falında kırık çatı görmek gurbette iseniz vatanınıza döneceğinize, hayatının afiyet içinde geçeceğine, para sıkıntısının olmayacağına yorulur.

Kahve falında kırık eşyalar görmek bir sebeple kendisini çok kötü hissedeceğine, zor bir durumda kalacağına, sorunlarından kurtulacağına, ferahlığa çıkacağına, geçiminin kolaylaşacağına, eline geçen kazanç sayesinde rahata kavuşacağına, sevdiği kişiler ile sıkıntılarını aşacağına, hayırlı zamanlar geçireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kırık saz görmek kendisini yakın bir akrabasının ihaneti içinde bulacağına, aile bireylerini üzecek ve eldeki imkanların heba olmasına yol açacak bir kişi ile muhatap olacağına ve bu durumun rakipleri çok sevindireceğine, hem istediği her şeyi gerçeğe çevireceğine alamet eder.

Kahve falında cam kırığı sesi duymak sorumluluklarının ve yükümlülüklerinin artacağına, sıkıntılarını ve yaşadığı zor günleri geride bırakacağına, doğru yolu bulacağına, çözümlere kavuşacağına, rahata ereceğine tabir olunur.