Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında balkonda ezan okumak

Kahve falında balkonda ezan okumak her işinden yana büyük başarılar elde edeceğine, hiçbir kavga ve tartışmanın yaşanmayacağına, maddi açıdan zarar edileceğine, aile bağlarının günden güne daha da kuvvetleneceğine, kişinin böylece rızkının genişleyeceğine, bekarlar için güzel bir evliliğe, sancılı geçen bir projenin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, dostlukta ve evlilikte başarısız ve mutsuz olacağına alamet eder.

Kahve falında balkonda ezan okumak gördüyseniz:

  • Yapacağınız bir anlaşmada ya da hukuki konularda yapılacak görüşmelerde olumlu yaklaşan tarafta olabilirsiniz.

Kahve falında balkonda ezan okumak dostluk, barış, sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine, bazı kişilerle karşı karşıya geleceğine delalettir.

Kahve falında camide ezan okumak işinde yetkin, bilge ve alim kimse haline geleceğine, hem günahkâr olma hem de kazalara ve belalara yakın durma durumuyla karşı karşıya kalacağına, daha önce hiç meyil etmediği bazı işlere girişeceğine rivayet eder.

Kahve falında oğlunun ezan okuduğunu görmek bir sebeple çok zor günler geçireceğine, iş hayatında yaşadığı sıkıntıyı ister istemez ailesine de yansıtacağına, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine ve musibetlerin kovulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kardeşinin ezan okuduğunu görmek zorlukların kolaylıkla aşılacağına, tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, mal ve mülk konusunda çok büyük birikim yapacağına ve güzel günler göreceğine alamet eder.

Kahve falında cami içinde ezan okumak bütün önlemlere rağmen iş hayatında zarar getirecek işlere girileceğine, neredeyse göz göre göre çok büyük bir sorunlara yelken açılacağına, kötü gününü de paylaşacağına rivayet eder.

Kahve falında birinin ezan okuduğunu görmek uzun yıllardan beri hayali kurulan herşeye kavuşulacağına, üzüntülerin sona ereceğine, fal sahibinin kendisini kötü hissetmesine sebep olan bu olayın ardından zamanla daha güzel işler başaracağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yanlış ezan okumak hayatı boyunca darlık çekmeyeceğine, yaşanan güzel olayların kısa sürede kötüye döneceğine yorulmaktadır.

Kahve falında caminin içinde ezan okumak uğranan zararın en kısa zamanda telafi edileceğine, çok sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine, elinde bulunan imkânların bitmek üzere olacağına delalet etmektedir.