Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kırmızı beyaz yazma görmek

Kahve falında kırmızı beyaz yazma görmek güzel zamanlar geçireceğine, yeni kişilerle tanışacağına, bebek sahibi olunacağına, eğer sorunları varsa en kısa zamanda bu sorunlara çözüm bulacağına ve hastalık yaşanıyorsa bu hastalığına şifasının Allah tarafından en kısa sürede gönderileceğine, çok daha farklı bir yaşam sürüleceğine, her konuda gelişme gösterileceğine, her türlü musibetten ve melanetten uzaklaşılacağına, malının ve parasının eksilmeyeceğine, sıkıntıların sona ereceğine, zor günlerin geride kalacağına, nice noksanlık içinde olduğuna, sıkıntılarının büyük bölümünü çözeceğine işarettir.

Kahve falında kırmızı beyaz yazma gördüyseniz:

  • Şu an için daha iyi bir fikriniz olmasa da, boşa çıkan zaman daha iyi değerlendirebilir.

Kahve falında kırmızı beyaz yazma görmek kısa süre içinde iyi kalpli ve güzel huylu bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına, sorunların ve dertlerin biteceğine, içinden çıkılamaz gibi görünen sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kırmızı yazma örtmek çok daha iyi işler yapıp insanlar arasında saygı görmesine vesile olacağına, büyük bir iş kurup kendi ekmeğini kendi kazanabilecek duruma geleceğine, yalan söylemeye tabir olunur.

Kahve falında kırmızı yazma bağlamak deyim yerindeyse kişiye yar olmayacağına ve haydan gelenin yine huya gideceğine, her işte başarı elde ederek düşmanları zayıflatacağına alamet eder.

Kahve falında kırmızı pullu yazma görmek herkesten ileriye gideceğine, elinde bulunan imkânları kaybedeceğine ve ortak olarak gireceği bir işten türlü sorunlar yaşayarak çıkacağına tabir olunur.

Kahve falında kırmızı yazma almak yolunda devam edeceğine, eski sosyal hayatın dışında kalınacağına delalet eder.

Kahve falında beyaz yazmalı kadın görmek çok hayırlı bir işe girip kazandığı başarılar sayesinde çok büyük terfi edeceğine, vereceği hayırlı bir karar ile hayatının çok daha güzel bir hal alacağına delalet eder.

Kahve falında beyaz yazma görmek geçim sıkıntısına düşeceğine, çok büyük tartışmalarla ve ayak oyunlarıyla başa çıkmak zorunda kılınacağına ve uykusuz ve üzüntülü günler geçirileceğine inanılır.

Kahve falında beyaz yazma almak zorlukların baş göstereceğine, borçların artacağına, kişinin hayatından yana hayır bulacağına delalet eder.