Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında diş eti görmek

Kahve falında diş eti görmek kişinin hayatını düzenlemek için bu kimselerden sonuna kadar faydalanacağına, her gün yeni bir bilgi edinmekle kalmayıp, öğrendiklerini hayata geçirmek için de çaba göstereceğine, maddi olanaklarının artacağına, hayat içerisinde çok büyük bir başarı kazanılacağına, çok büyük çalışmalara girileceğine, üzüntülü ve zor günler yaşanacağına, hayırla açılan yolların kısa zamanda kapanacağına, umutların biteceğine, yaraların merheminin bulunulacağına, yıpratıcı ve zor da olsa illaki atlatılacağına, kolaylıklara kavuşacağına inanılır.

Kahve falında diş eti gördüyseniz:

  • Fikirlerinizin değişmesine veya farklı bakış açılarına sahip olmanız nedeniyle karşı tarafa yanlış mesajlar verebilirsiniz.

Kahve falında diş eti görmek iyi niyetli kişilerle bir araya gelerek onlarla işbirliği yapacağına, özel hayattan yana mutluluk verecek gelişmelerin yaşanacağına delalettir.

Kahve falında diş etlerini görmek sorunlarının ve sıkıntılarının çözümüne katkıda bulunacağına, büyük bir kazanç elde edileceğine işaret eder.

Kahve falında diş etinin şişmesini görmek maddi olarak güç ve kuvvet edineceğine işaret ederken aynı zamanda da fal sahibinin zor durumda olan bir kimseye iylik ve hayır yaparak onun gönlünü kazanacağına, zor durumda olan kişilerin de gittikçe batacağına rivayet eder.

Kahve falında diş etlerinin kanadığını görmek sorunların atılan adımlar sayesinde çözüme kavuşacağına, hasret çekenlerin kavuşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında diş ve diş eti görmek çok önemli bir sağlık sorunu olmadığı için kısa sürede ortadan kalkacağına, insanlar arasındaki geçimin de çoğalacağına işarettir.

Kahve falında diş eti şişmesi görmek maharetli bir kişi ile evlenileceğine, şansının açılacağına, işlerinin büyüyeceğine delalettir.

Kahve falında dişlerini tedavi ettirmek çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine, rahat bir nefes alacağına ve çok daha hevesli bir şekilde çalışmaya devam edeceğine inanılır.

Kahve falında diş arasından et çıkarmak sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulacağına, girdiği bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine, çalışma şartlarının ağır, mesai saatlerinin de uzun olacağına rivayet etmektedir.