Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında oda sahibi olmak

Kahve falında oda sahibi olmak çıkılan seyahatten hayırlısıyla dönüleceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacağına ancak zaman zaman kendisini kötü hissedeceğine, sıkıntılarından kurtulması sayesinde rahat bir nefes alacağına ve kendini çok iyi hissedeceğine, rızkın günden güne genişleyeceğine, bolluk ve bereket içinde geçecek olan bir döneme girileceğine, huzurlu ve rahat bir hayat yaşanacağına, deyim yerindeyse arapsaçına döneceğine, sadece keyif alacağı şekilde yaşayacağına, birçok ortaklık kurulacağına, çalışmaların bu sayede çok daha iyi bir hal alacağına, ancak daha sonra bir anda her şeyin altüst olacağına ve işe ve iş sahibine zarar verecek hale geleceğine rivayet eder.

Kahve falında oda sahibi olmak gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin istek veya ihtiyaçlarının eğlencenizi bozma ihtimali olabilir.

Kahve falında oda sahibi olmak kalıcı başarıyı yakalayacağına, sevdiği kişiler ile çok rahat ve huzurlu bir hayata sahip olacağına delalet eder.

Kahve falında tren sahibi olmak girdiği işlerde çok büyük kazançlar elde edeceğine, işlerini yoluna sokmak için ortaya koyacakları çalışmadan çok büyük kazanç elde edeceğine, gerçekleştirilecek projeler sayesinde yeni ve daha rahat bir hayata kavuşacağına, anne baba duası alınması sayesinde hayatta büyük bir engelle karşılaşılmayacağına inanılır.

Kahve falında tabanca sahibi olmak yaşama olan inancını tazeleyeceğine, istenmeyen bir problemin çözümü için tecrübeli birinden destek alınacağına alamet etmektedir.

Kahve falında koyun sürüsü sahibi olmak ona şifa olmayacağına ve rahatlık getirmeyeceğine, rahatsızlıklar yüzünden çok zor zamanlar geçirileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında erkek bebek sahibi olmak iş hayatında parlak bir döneme girildiğine, en kısa zamanda tüm sıkıntılardan kurtulup elinizin bollaşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında arabaya sahip olmak büyük sorunlar ile karşılaşacağına, büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına ve bu zararları ortadan kaldırmak için uğraş vereceğine, kültürlü ve çağdaş olmaya değer vereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında işyeri sahibini görmek hanesinde mutluluk ve sevginin hüküm süreceğine, maddi ve manevi açıdan büyük bir boşluğa düşeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kimsesiz çocuğu sahiplenmek zararların yakında telafi edileceğine, mesleğindeki verimliliğinin artacağına delalettir.