Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında suda ev görmek

Kahve falında suda ev görmek çirkin sözler işitileceğine, aile büyüklerinin araya girmesine rağmen çok zor günler geçirileceğine, dualarının gerçekleşeceğine, yapılan ahlaksız davranışlara, işlerinin yoluna girmesi ve aile saadetinin yerinde olması sayesinde huzur bulacağına, aile hayatının çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine, hayallerinin gerçekleşmesi sayesinde sevdiğine kavuşacağına, elindekileri kaybedeceğine, yokluk içine düşeceğine, rızkında ve malından olacağına inanılır.

Kahve falında suda ev gördüyseniz:

  • Maddi ya da fiziki düzenlemeler yapabilirsiniz.

Kahve falında suda ev görmek ortağının başka kimselerle iş çevireceğine ve büyük can sıkıntısı yaşayacağına, kaynak bulunduğunda çok başarılı bir çalışma ortaya konulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında evde suda yüzmek gerçekleştireceği büyük ortaklık sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda kurtulacağına, tabiri caizse ağız tadından olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında suda kütük görmek zafer elde edileceğine, lüks tüketimin daha rahat yapılacağına delalettir.

Kahve falında suda civciv görmek sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine, engellerin ve aksiliklerin yok olacağına yorulur.

Kahve falında suda olmayan balık görmek falı kapatan kişinin alacağı kararların kendisi için hayır getireceğine, sağlık sorunlarının sona ereceğine, sorunların ve sıkıntıların çözüme kavuşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında suda boğulmaktan kurtarmak yaşanan ayrılıkların biteceğine, ferahlığa çıkılacağına, müşterilerin ya da siparişin çoğalacağına işarettir.

Kahve falında suda yılan öldürmek büyük başarıların göğüsleneceğine, işlerinin aksayacağına inanılır.

Kahve falında berrak suda balık yakalamak her şeyin yolunda gideceğine, büyük kazançlar elde edeceğine tabir olunur.