Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında zerdali görmek

Kahve falında zerdali görmek yüzünden gülücüklerin, evinden huzur ve bereketin eksik olmayacağına, yapılan işlerdeki sorunların çok uzamadan ortadan kaldırılacağına ve çok büyük sorun yaratan bazı çalışmaların iptal edilip diğerlerine ağırlık verilmesi ile çok daha büyük kazançlar elde edileceğine, hayırlı ve başarılı işlere gireceğine ve çok daha büyük bir çaba göstererek kariyer planında basamakları hızlı bir şekilde tırmanacağına, heyecanlanmasına vesile olacak olaylar yaşayacağına, düşman olduklarına duyduğu kini bitireceğine, hayatından nefret duygusunu atacağına, aile hayatında ters giden şeylerin düzeleceğine, hayırlı ve iyi kalpli bir kişi ile evlilik yolunda bazı adımlar atılacağına, variyetinin her geçen gün artacağına, keyfinin yerine geleceğine, işlerinin açılacağına işarettir.

Kahve falında zerdali gördüyseniz:

  • Ani gelişmeler belli bir girişiminizi hızlandırabilir ya da kar elde edeceğiniz bir yöne ilerlemeniz için neden oluşturabilir.

Kahve falında ağaçtan zerdali toplamak parasız ve ekmeksiz kalacağına, girdiği her işte çok başarılı olacağına, attığı her adım ile adından daha çok söz ettireceğine alamet eder.

Kahve falında zerdali yemek kırgınlıkların ve küskünlüklerin sona ereceğine, işin zarar etmek üzere olduğuna ve yakın bir zaman içinde çok daha kötü olayların yaşanabileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yeşil zerdali yemek onun sayesinde kolaylık elde edeceğine, sorunlarını daha rahat şekilde çözeceğine ve derin bir nefes almayı başaracağına, korkularından kurtulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yeşil zerdali görmek maddi konularda zayıf düşeceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına, kötü niyetli bir kişinin çıkaracağı bir dedikodu ile uğraşılacağına ve manevi olarak sıkıntılı bir dönem geçirileceğine işarettir.

Kahve falında zerdali toplamak zor günlerin geride kalacağına ve maddi açıdan büyük imkânlar elde edileceğine, her zaman kendisine destek olan, güzel bir bayanla evlilik yapacağına rivayet eder.

Kahve falında zerdali yediğini görmek yapmak isteyip de çeşitli nedenlerden dolayı bir türlü yapamadığı şeyleri yapması için kendisine yardımcı olacağına, emin olduğu, güvendiği insanların gerçek yüzlerini göreceğine ve içine kapanacağına işarettir.

Kahve falında zerdali görmek kendisine bir zamanlar destek olan ve her daim yanında duran kişilerin sırt çevireceğine, çektiği sıkıntıların daha da artacağına, kafasının rahat olacağına delalet eder.

Kahve falında zerdali ağacı görmek yeni işlere girip daha büyük kazançlara sahip olmak için kendi işini kuracağına ve bu sayede istediği herşeye kavuşup hemen ardından hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine inanılır.