Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kardeşinin hasta olduğunu görmek

Kahve falında kardeşinin hasta olduğunu görmek tahmin edilenden daha çok kazanç elde edileceğine, zorlu çalışmaların yakın zaman içinde biteceğine, dertlerin, sıkıntıların, tasaların ve sorunların çözüm bulacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından ötürü çok zor zamanlar geçireceğine, fal sahibinin etrafına hayır göreceği kimselerin dolacağına, solan yüzünün güleceğine, yapılacak olan bazı atılımların yakında sona ereceğine, müjdeli haberler alacağına, hayallerine, arzularına, hedeflerine kavuşacağına, muradına ereceğine, eski ahbaplarıyla da muhabbetini ilerleteceğine, onlarla iyi geçim halinde olacağına, mal varlığının bir kısmının kaybedileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kardeşinin hasta olduğunu gördüyseniz:

  • Bir ihtimal de, bazı kişilerin sürpriz açıklamaları olabilir.

Kahve falında hasta kardeş görmek sağlıklı ve zinde olacağına, daha dirayetli ve daha güçlü olarak hayata daha sıkı sarılacağına inanılır.

Kahve falında kardeşini hasta olduğunu görmek dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına, kazanacağı özgüven ile çok hayırlı işlere gireceğine alamet eder.

Kahve falında kardeşinin çok hasta olduğunu görmek layık olduklarının Allah tarafından da, kul tarafından da kendisine nasip edileceğine, kabuğuna çekilip evden çıkmaz ve insanlarla da konuşmaz olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kardeş hasta görmek gerek işle ilgili gerek sosyal hayatla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına, kişinin isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine inanılır.

Kahve falında kardeşin hasta olduğunu görmek tüm sıkıntıların, dertlerin ve sorunların biteceğine, eğitim hayatında da ileri gideceğine ve çok mutlu olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında erkek kardeşi hasta görmek çok zor ve sıkıntılı bir dönemden geçerek çok daha büyük işler için hem kendisini yetiştireceğine hem de deneyim kazanacağına, işlerinde yaşanan aksiliklerin herhangi bir sorun yaratmadan ortadan kalkacağına inanılır.

Kahve falında kardeşinin hasta olduğunu görmek rahatının, konforunun ve lüksünün de baki kalacağına, sevdikleri ile arasına nifak ve ayrılık gireceğine delalet eder.

Kahve falında kardeşi hasta görmek kısa vadede büyük prestij sahibi olunacağına ve ele birçok fırsat geçirileceğine, sonu hoş olmayacak bir yolculuğa delalet etmektedir.