Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bilmeden adam öldürmek

Kahve falında bilmeden adam öldürmek ailesinin desteği sayesinde her zaman insanların kıskanacakları işler yapacağına ve lüks bir hayat süreceğine, yeni bir işe gireceğine, yeni bir şehre ya da ülkeye taşınacağına, bir sebeple yataklara düşeceğine, tabiri caizse yüzünün düşmesine neden olacağına, çok büyük bir işe girileceğine, bu işle sürekli kazanç elde edilip zarara uğranacağına, hiçbir eksiğinin olmayacağına, hayatının kolaylık, güzellik, huzur, bolluk ve bereket içinde geçeceğine, kişinin duygusal açıdan kendisini çok iyi hissetmesine neden olacak ilişkiler içinde olacağına ve her açıdan şanslı bir döneme gireceğine, kendisinin de günlerce bunun tedirginliğini yaşayacağına yorulur.

Kahve falında bilmeden adam öldürmek gördüyseniz:

  • Son zamanlardaki yorumlarınızı dikkate alırsanız, aşk hayatınızı canlandırabilir veya hayatınızla ilgili temel kararlar alabilirsiniz.

Kahve falında adam öldürüp polisten kaçmak aynı karşılığı alamayacağına ve artık bu durumu zorlamaktan vazgeçeceğine, sorunlarını halletmeyi bileceğine rivayet eder.

Kahve falında adam öldürüp denize atmak iş konusunda da beklentilerin gerçekleşmeyeceğine, kural tanımadan, insanların öğütlerini dinlemeden yaşanacağına delalettir.

Kahve falında taşla adam öldürmek para sıkıntısı çekeceğine, deyim yerindeyse kişiye yar olmayacağına işaret eder.

Kahve falında keserek adam öldürmek birçok konuda tecrübe sahibi bir kişi ile birlikte yola çıkacağına, alınacak kararları en iyi ve dikkatli şekilde hayata geçireceğine, umutlarının biteceğine işaret etmektedir.

Kahve falında hançerle adam öldürmek ancak bu kararın ardından bazı sorunlar yaşanacağına, eline geçen yüklü miktarda kazanç sayesinde çok rahat edeceğine işarettir.

Kahve falında yanlışlıkla adam öldürmek kararlarına saygı duyulacağına, iş hayatında çok üst mevkilerdeki yerini sağlamlaştıracağına inanılır.

Kahve falında adam öldürmeye yardım etmek yakın zamanda hayır, nimet ve berekete ereceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde zarar edebileceği bir işe girse bile bu durumu kazanca çevireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında oğlunun adam öldürdüğünü görmek başarısız olacağına, yenilgiye uğrayacağına bu nedenle de düşünceli ve üzgün gezeceğine, insanlar arasındaki geçimin de çoğalacağına işaret eder.