Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında rakip görmek

Kahve falında rakip görmek mutlu olunacak ve rahat edilecek bir döneme girileceğine, yorulduğu ve kaybettikleriyle kalacağına, işlerini çok iyi yerlere getireceğine, türlü musibetlere uğrayacağına, umduğunu bulamayacağına, hayata karşı isteğini ve neşesini yitirecek olaylarla karşılaşacağına, mutluluğunun zedeleneceğine, esenliğe kavuşulacağına, yeni bir eve sahip olacağına ve bol kazançlı bir işe gireceğine, yakın arkadaşlarından birinin teklifiyle katılacağı bir organizasyon veya toplantıda yalancı, düzenbaz insanlarla tanışarak yanlış işlere girişeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında rakip gördüyseniz:

  • Belli plan veya projelerinizi gerçekleştirmek için bazı işaretler bekliyor olabilirsiniz.

Kahve falında rakibini görmek evlense dahi borçlar nedeniyle daha evliliğinin ilk günlerinde bile stres içinde olacağına, sıkıntı yaratan durumların düzeltileceğine, rahat edilecek bir döneme girileceğine, zahmet veren işlerin kolaylaştırılacağına tabir olunur.

Kahve falında rakibi yenmek karşılaşacağı bazı olaylardan ötürü kalbinin kırılacağına, problemlerinin de çözümüne kavuşacağına rivayet eder.

Kahve falında rakibini yenmek çizgisini bozmadan yaşayan kişinin sahip olduğu rahat hayatı her daim sürdüreceğine, yaşanan kötü durumların kısa sürede düzeleceğine delalettir.

Kahve falında rakibine yenilmek kazancının artacağına, parasal ve mali sıkıntılarının çözüleceğine, başarısının yükseleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında rakibini dövmek içinde bulunduğu bu durumdan kurtulmak için çözüm yolu arasa da bulamayacağına, hasret kaldıklarına kavuşacağına yorulur.

Kahve falında rakip görmek ilerlemesine, gelişmesine, kalkınmasına, yükselmesine ve de iyi noktalarına gelmesine vesile olacağına, kazancının sağlam ve sabit olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında rakip firma görmek üzüntülerin ve endişelerin yakın bir zamanda biteceğine, yapılan hataların ve düşülen kötü durumların düzeltileceğine ve çok hayırlı ve çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, sıkıntıya düşülen bir anda her zaman yardıma koşacak ve fal sahibini savunup koruyacak bir kişi olacağına alamet eder.