Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında nefsini görmek

Kahve falında nefsini görmek maddi sıkıntıların biteceğine, imrenilecek bir ev yaşantısının olacağına, sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde sorunlarından kurtulacağına, büyük kazançlar sağlayacağına, başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine, maddi durumunun ve imkânlarının çok daha iyi olacağına, yaptığı şeyden ötürü hem çok büyük bir üzüntü duyacağına, olumlu ve güzel gelişmeler yaşayacağına tabir olunur.

Kahve falında nefsini gördüyseniz:

  • Sonuçlar olayları ele alış biçiminize göre değişkenlik gösterebilir.

Kahve falında necm suresini görmek huzurunun ve rahatının ömür boyu süreceğine, ev içinde mutluluğun artacağına delalet eder.

Kahve falında aras nehrini görmek harcadığının yerine hep daha fazlasının geleceğine ve etrafının da her zaman kalabalık olacağına, güvenilir kişilerle yola çıkılacağına işaret eder.

Kahve falında nehrin yükseldiğini görmek insanlardan çeşitli tepkiler alabileceğine, yakın bir zamanda kendisini toparlayarak, davranışlarını değiştirmesi gerektiğine, bu şekilde hareket etmesi halinde sorunlarının büyük oranda çözüme kavuşacağına, kısmetlerinin bol olacağına, rahat bir hayata sahip olacağına, aile bireylerinden çok sevilen bir kişi ile yola çıkılacağına, manevi olarak çok rahat edileceğine işarettir.

Kahve falında nehri geçmek hayattan yana umudunun kırılacağına, fal sahibinin ticari anlamda yüksek mertebelere ulaşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında nescafe yapmak başını ağrıtacak olaylar yaşayacağına ve keyfinin kaçacağı bir döneme gireceğine, hayırlı işler gerçekleştirilerek kazanılan paranın boş işlere harcanacağına delalettir.

Kahve falında nehre düşmek yapılan çalışmaların zarar vereceğine, maddi olarak çok zor günler geçirileceğine, sorunların yakın zaman içinde artacağına, sahip olacağı itibar ve zenginlik sayesinde de her zaman ayrıcalık ve özel muamele göreceğine delalet etmektedir.

Kahve falında nil nehrinden su içmek bir birlikteliğin sona ereceğine, el üstünde tutulan birisiyken kıymetin yitirileceğine, haksızlığa uğranacağına, sorumlulukların bir türlü yerine getirilemeyeceğine, alınteri ile çalışılan işte kazanılan paranın bereketinin kaçacağına tabir olunur.

Kahve falında tuna nehrini görmek mutluluk verici gelişmelerle karşılaşacağına, kardeşlerden birinin desteğinin alınacağına rivayet eder.