Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında smokin görmek

Kahve falında smokin görmek kazanılan başarılar sayesinde iş dünyasında büyük bir prestije sahip olunacağına, imkânlarının kendisini rahat yaşatacak kadar geniş olacağına, sorunların eş, dost ve akrabalardan alınacak yardım sayesinde rahata ereceğine, ağır bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalınacağına ve eşle bazı tartışmalar yaşayıp ayrılığın eşiğine gelineceğine, düzenli ve daha güvenli bir hayat yaşayacağına, kazançtan yana kısmetinin çoğalacağına, alacaklıların kapısını aşındıracağına, aile hayatının gün geçtikçe daha da iyi olacağına delalettir.

Kahve falında smokin gördüyseniz:

  • Herhangi bir ard niyetiniz olmasa bile davranışlarınız yanlış değerlendirilebilir.

Kahve falında beyaz smokin görmek çok kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, büyük başarılara işlere imza atılacağına, yakında işlerinin aksayacağına, sevdiği kişileri çok üzeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında smokin görmek hayatının güzelleşeceğine, borçlarının kolay bir şekilde kapanacağına, hayırlı ve büyük kazançlar elde edileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında smokin giymek aradaki buzların eritileceğine, kime danışacağını bilemez olacağına rivayet eder.

Kahve falında smokinli erkek görmek moral ve motivasyon açısından çok iyi bir hale gelineceğine ve ferahlığa çıkılacağına, elde edeceği zaferler ve üstün başarılarla adından söz ettirmeyi ve şöhreti yakalamayı başaracağına delalet eder.