Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kör göz görmek

Kahve falında kör göz görmek kararlarına saygı duyulacağına, şansının ve kısmetinin kendisinden yana gideceğine, kendisini çok üzdüğü konularda bir türlü ilerleme sağlayamayacağına, karşılaşılan zorlukların biteceğine ve mutlu günler yaşanacağına, maddi olanakların kötüleşeceğine, uzun zamandan beri sürdürülen hayallerin kaybedileceğine, bağışıklığın zayıflamasından ötürü sağlık sorunları yaşanacağına, eline geçecek fırsatların kıymetini bilemeyerek onları boşa harcayacağına, yakın bir akrabanın yaşadığı sağlık sorununun tedavisi için çaba gösterileceğine ve sevinçli haberler alınacağına, yol göstereceğine ve şifa olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kör göz gördüyseniz:

  • Fiziksel aktiviteler stresi azaltmanıza yardımcı olabilir.

Kahve falında tek gözünün kör olduğunu görmek üzüleceğine ve ağlayacağına, çok büyük başarılara imza atacağına delalettir.

Kahve falında bir gözü kör insan görmek onlar için çabalayacağına ve kendini onlara feda edeceğine, yeni çalışmalara ve projelere imza atacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine işarettir.

Kahve falında tek gözünü kör görmek güzel, sağlıklı ve hayırlı bir ömür geçireceğine, problemlerinin çözüleceğine, hayatına huzurun ve mutluluğun daim olacağına alamet eder.

Kahve falında eşinin gözlerinin kör olduğunu görmek mutluluk dolu haberler alınacağına, sıkıntı çekilen olayların kısa süre içinde çok sorun yaratacağına, maddi olarak kötü bir döneme girileceğine işaret eder.

Kahve falında gözü kör köpek görmek işlerin rast gideceğine, refah içinde yaşayacağı bir döneme gireceğine alamet eder.

Kahve falında gözü kör adam görmek içine dolan huzurun ve rahatlığın gözlerindeki ışığı arttıracağına, çok yükseleceğine tabir olunur.

Kahve falında bir gözü kör görmek fal sahibinin maddi anlamda tabir yerindeyse ne uzayacağına, sorunların ve sıkıntıların daha fazla büyümesine engel olacağına, oluşan zararları telafi etmek için yeni ve çok daha büyük işlere gireceğine alamet eder.

Kahve falında bir gözünü kör görmek bir sebeple kısa süreli de olsa bir ayrılık yaşanacağına, çok büyük ve sıkıntılı olaylar ile karşılaşılacağına ve büyük bir üzüntü yaşayarak nerede hata yapıldığının düşünüleceğine, farklı sektörlere ve alanlara yöneleceğine işarettir.